• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer blackwidow tournament edition 2014
#1
Która klawiatura najlepsza ?

razer black widow tournament edition vs qpad mk-70 vs ozone strike pro vs CM Storm QuickFire TK vs [b]CM Storm QuickFire Rapid-I[/b]

  • twój budżet: max 70 funtów
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechanik
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: cherry mx brown, cherry mx red
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? tak 70 % gier 30 % pisania
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?  
        1. 70 % gier 30 % pisania
  • czy chcesz podświetlenie? tak
  • czy chcesz makra? moga byc
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? moga byc
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? chciałbym 
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? obojetne
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
Odpowiedz
#2
ja bym brał QF TK, najbardziej sprawdzona klawka z tego co podałeś
Odpowiedz
#3
mam jeszcze jedno pytanie czy razer blackwidow torunament edition bardzo od niej odstaje ?
Odpowiedz
#4
a ta qf tk to z przelacznikami cherry mx brown red czy blue ?
Odpowiedz
#5
Ten turnament edition na pewno odstaje od reszty jakościowo, szkoda zawracać nim sobie głowę. Co do przełączników to zależy co wolisz, gdyż każdy jest na swój sposób inny. Najbardziej uniwersalne są mx browny na pewno. Jeżeli chcesz takie w 100% pod fpsy, ale tragedia do pisania to MX Red, na Blue to 100% pisanie ale w grach trzeba się do nich przyzwyczajać.
Odpowiedz
#6
czym sie roznia blue od brownow w grze ze trzeba sie przyzwyczaic ?
Odpowiedz
#7
Blue sa klikajace. Lepsze do pisania. Do pisania gier to polecam mx Brown. A co do klawiatury sam mam niedawno rapid-i świetna klawa ale jak mozesz kupic nowa to wziąłbym tk mx Brown na twoim miejscu :) razer odpuść a ozone podrożała i nie jest tak jakościowo dobra jak cmstormy
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Weź QF TK na MX brown, dla niezdecydowanych będzie to najlepsza opcja. Nie ma podpórki, ale łatwo sobie ją zrobić z kilku podkładek od myszki za parę zł z marketu, które podstawiasz przed klawiaturę i jest wygodniej niż na dedykowanych.

Drugi temat usunąłem, bo widzę, że to to samo.
Odpowiedz
#9
czyli jak dobrze rozumiem czerwone sa tylko pod fps ?
Odpowiedz
#10
Jakie polecacie klawiatury z przełącznikami kailh do 350 zł ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.