• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik, LoL, FPSy
#1
  • twój budżet: powiedzmy, że max 500zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechanik
    • jeżeli mechaniczna: chyba mx black
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? masywne nie wiem ale dłoń szczupła  i spora 19,2cm ale ogólnie jestem wysoki 
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? codziennie na facebooku i przeglądarka, nie pisze żadnych tekstów recenzji itp
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? takgłównie gram w LoLa
  • czy chcesz podświetlenie? obojętne, jak moge wybrać to niebieskie
  • czy chcesz makra? nie korzystam
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nope
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? mam Arctose która jest płaska ale mechaniki nie są wiec chyba chcę
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? obojętne ale jak da radę to z 
  • twoje uwagi (wygląd, firma):

     Nie podobają mi się takie typowo "gejmerskie" świecidełka i fajerwerki czy kilogramy brzydkiego plastiku. Wolałbym, żeby klawiatura się nie błyszczała. Na podświetleniu mi nie zależy ale jak już ma być to preferuje kolor niebieski. Nie znam sie na przyciskach ale po opisie na stronie wydaję mi się żę Black będą okej, aktualnie mam Razer Arctos nie wiem jaka tu jest siła nacisku ale jak mechaniki mają ciut mniejszą to akceptuję. Szybki powrót przycisków i leciutki przyjemny opór są okej. Co do podkładki pod nadgarstek to nie wiem ale chyba wolałbym mieć niż nie mieć xd. Budżet teoretycznie nieograniczony ale już 500zł za klawiaturę wydaję mi się za dużo.

Odpowiedz
#2
Z tego co piszesz o szczupłych palcach to nie jestem przekonany do Black, raczej bym widział dla Ciebie Browny. Wtedy na wyprzedaży z tego co widzę jest w morele QuickFire XTi za 529 zł (możesz ustawić niebieskie podświetlenie) - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-fire-xti/

Zapytaj jednak w sklepie czy to na pewno US Leyout z długim lewym shiftem.
Odpowiedz
#3
tak mi się wydaję, że szczupłe :D tzn o szerokości 1,9cm
Odpowiedz
#4
Tak bezpośrednio to ujmując - jak jesteś gruby lub dobrze ubity to wtedy warto się interesować Blackami.
Odpowiedz
#5
To ani jedno ani drugie :D pomyślałem o Blackach bo mają szybki powrót, czy tam szybko odbijają ale nie mam żadnego doświadczenia z mechanikami więc pewnie Brown będą lepsze. A z klawiatur od Corsair coś się znajdzie? bo chyba wyglądały atrakcyjnie z tego co pamietam
Odpowiedz
#6
Na brown w podobnej cenie nie ma, są tylko z redami a tych do MOBA bym nie polecał.
Odpowiedz
#7
Ja na Twoim miejscu brałbym cm storm triggerz na mx Brown. Białe podświetlenie , świetne wykonanie i duża podkładka :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Chyba się zdecyduję na Trigger z bo jest w morelach za 499 i dostawa za free
Odpowiedz
#9
Dobry wybór , Bier
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.