• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna
#11
Z tego co czytam, to najbardziej by mi redy pasowały, zwłaszcza dlatego, że leciutko chodzą, tylko czy serio po prostu przejeżdżając palcem może się wcisnąć guzik? Bo palcem serdecznym latam pomiędzy Q, A, 1, a czasami muszę zjechać do Z, środkowym pomiędzy W, S, 2, 3 ale wskazującym latam po E, D, R, F, 3, 4 i czasami zjeżdżam do C. Przypadkowe wciskanie guzików może być opłakane w skutkach.
Odpowiedz
#12
Skoro masz masywne dłonie to przy redach mógłbyś przypadkowo wciskać przyciski, szczególnie jeżeli przejeżdżasz po nic palcem.

A nie chciałbyś przypadkowo zaultować w bazie, nie?
Odpowiedz
#13
W sumie to nie przejeżdżam tylko przenoszę, trochę się w sumie boję tych redów :D
Odpowiedz
#14
Nie bierz redów.
Dla ciebie Black, ewentualnie Brown.
Odpowiedz
#15
Jak bym miał tyle kasy to bez zastanowienia bym kupił to - https://m.morele.net/product/details/628869/0 a jak ktotsza to qf tk mx Brown
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Białe podświetlenie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Mógłby mi ktoś podesłać gdzie mogę zamówić jakąś ładną klawę z MX Blackami? Bo zdecydowałem się na nie, ale na allegro/morelach nic nie ma :/
Odpowiedz
#18
http://m.agito.pl/klawiatura-tesoro-dura...t=11566160
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Dzięki, zamówiona :)
Odpowiedz
#20
Klawiatura doszła i muszę powiedzieć, że wydaje się bardzo dobra, tylko muszę się przyzwyczaić do tych switchów, oraz troche innego rozłożenia klawiszy. Czasami podczas wciskania tak jakby mi się przycisk blokuje, tak powinno być?
PS. Jak redy się lekko wciskają, to nwm jaka to musi być masakra, skoro blacki chodzą tak leciutko
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.