• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna
#1
Witam, poszukuję nowej klawiatury, a więc zwracam się do Was z prośbą o poradę!
twój budżet: raczej bez ograniczeń
jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? - Mechaniczna
jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników - jeżeli nie wiesz, to napisz nam: raczej MX Red/Brown, ale nie za bardzo się znam, więc uzupełnie wszystko w jakie gry grasz? - Gram na poziomie competitive w Smite, toteż szukam NAJLEPSZEJ klawki :d
czy masz masywne dłonie czy nie? Nie za barzo rozumiem pytanie, ale raczej tak
czy dużo piszesz na klawiaturze? Raczej tak, ale nie o pisanie mi chodzi w klawiaturze :p
czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak
czy chcesz podświetlenie? Raczej tak
czy chcesz makra? Nie są mi potrzebne
czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie są mi potrzebne
czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie wiem, bo nigdy takowej nie miałem, jeżeli jest wygodna to nie ma problemu ;)
czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak
twoje uwagi: Dodam tylko, że obecnie mam Razer BlackWidow 2013 na MXach Blue, a bardzo podoba mi się design taki jak ma BlackWidow X/Crosair K70, lecz bardziej podoba mi się wdowa, w sumie to nie chodzi o wygląd, ale fajnie jakby też była ładna :D
Odpowiedz
#2
Nie wiem czemu, ale u mnie post jest cały czarny, więc go tu przekleję
Witam, poszukuję nowej klawiatury, a więc zwracam się do Was z prośbą o poradę!
twój budżet: raczej bez ograniczeń
jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? - Mechaniczna
jeżeli mechaniczna: jaki chcesz rodzaj przełączników - jeżeli nie wiesz, to napisz nam: raczej MX Red/Brown, ale nie za bardzo się znam, więc uzupełnie wszystko w jakie gry grasz? - Gram na poziomie competitive w Smite, toteż szukam NAJLEPSZEJ klawki :d
czy masz masywne dłonie czy nie? Nie za barzo rozumiem pytanie, ale raczej tak
czy dużo piszesz na klawiaturze? Raczej tak, ale nie o pisanie mi chodzi w klawiaturze :p
czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak
czy chcesz podświetlenie? Raczej tak
czy chcesz makra? Nie są mi potrzebne
czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie są mi potrzebne
czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie wiem, bo nigdy takowej nie miałem, jeżeli jest wygodna to nie ma problemu ;)
czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak
twoje uwagi: Dodam tylko, że obecnie mam Razer BlackWidow 2013 na MXach Blue, a bardzo podoba mi się design taki jak ma BlackWidow X/Crosair K70, lecz bardziej podoba mi się wdowa, w sumie to nie chodzi o wygląd, ale fajnie jakby też była ładna :D
Odpowiedz
#3
Chcesz podświetlenie RGB?

Jeżeli nie chcesz RGB i podoba ci się K70 to mógłbyś spróbować K70 LUX (odnowiona K70, taka rew. 2). Jak chcesz RGB to Cooler Master Masterkeys Pro S/L albo K70 RGB.
Odpowiedz
#4
A jakie switche wybrać?
PS. Zauważyłem, ze jest też K70 LUX RGB, czym się ona różni od K70 RGB?
PS2. Skąd mogę ją zamówić? Na morelach nie ma, na alledrogo też.
Odpowiedz
#5
Ja pod tak grę i takie dłonie widzę Blacki.
Najszybciej odbijają, to ważne jak szybko wciskasz bez przerwy.
Odpowiedz
#6
K70 LUX jeszcze nie ma w sklepach. Tak jak wspominałem to jest troszkę odświeżona K70.
Odpowiedz
#7
imo to znowu tak nie klepie się tam tych skili a trochę tam jak z fpsa łazisz wsadem, ja to bym wziął masterkeys pro s na RGB Brown na twoim miejscu.

inna sprawa jak jesteś fes chłop to wtedy mx black rzeczywiście mogłyby być dobre a wtedy durandal ultimate na mx black za ok 500 zł masz- http://www.skapiec.pl/site/cat/3142/comp...#from80061
Odpowiedz
#8
A dlaczego nie polecacie redów? Z czystej ciekawości (chyba wybiorę tą durandal ultimate na blackach)
Odpowiedz
#9
Mam redy, nie masywne, wręcz smukłe dłonie co prawda ćwiczę 2 razy dziennie ;d Ale skoro dla mnie są ciut za lekkie (znaczy do gier są spoko) ale myślę, że blacki byłbyby lepsze.
Tutaj zahaczysz o drugi przycisk i już wciśnięty. A jak masz grube łapska... Kolegę mam i siedział u mnie to mu się wciskał przycisk jak po prostu palce miał oparte ;P
Odpowiedz
#10
Mam dosyć spore dłonie i na Redach nie posiadam kompletnie wyczucia (nie wspominając o pisaniu), pomimo, że lubię raczej lekkie przyciski.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.