• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z mechaniczną klawiaturą
#11
Ale tylko na blue, na brownach jest za 100 dolców.
Odpowiedz
#12
O faktycznie. Wiec jak ktoś chce kupic blue np czyszczu to kupuj poki promocja jest :D ja w takim razie czekam na excalibura :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
Hmm, redy do pisania są takie o, bo często przypadkowo się je wciska. Blue są bardzo głośne. Drugie nie iwiem czy ta klawiatura ma Cherry MX, możliwe,że to klony. Ja bym już celował w coś na aliExpress, kosztuje czasem 30$, a przesyłka free. Dochodzi miesiąc to fakt.
Odpowiedz
#14
Nie no miesiąc nie będę za klawiaturą czekał :D Zastanawiam się czy może jednak nie dołożyć do tej QuickFire TK
Odpowiedz
#15
Powiem tak. Jak Cie jara podświetlenie i numpad to warto tego excalibura gra i pisze sie swietnie poprostu klawa warta kasy naprawdę oferuje więcej niz cm storm a kalihy sa spoko w csgo o wiele lepiej sie gra :) ale ja jednak wezmę cm rapid za 250 od kolegi roczna bo poprostu mam bardzo tanio a ta odeśle ale klawe polecam jak dysponujesz takim sianem to sie nie zastanawiaj. Powiem tak. Jakbym miał wybrać drugi raz i miał cm storm za 350-430 a excalibura rgb za 400 to nie zastanawiałbym sie i wybrał bym ponownie tesoro bo w tej cenie oferuje więcej :) ale ze mam okazje kupic ciut gorsza klawiuture ale taniej o te 150zl to chyba skorzystam :) jeszcze to przemyśle w sumie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
A wiadomo wam coś o tej klawiaturze MSI GK-701? Tylko widzę że ona nie ma Europejskiego układu klawiszy ;/
Odpowiedz
#17
http://youtu.be/jr19qyQOa-k

Całkiem spoko w sumie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#18
Osobiście unikałbym tej od MSi. Krotki shift w grach jest męczący.
Odpowiedz
#19
zawsze mozesz kupić team wolf zhuque i zamówić sobie każde przyciski osobno (byle plaste mounted) i będziesz miał 4 w 1 :) tyle, że jak chcesz podświetlenie to musisz kupować te przeźroczyste przełączniki, na massdropie gaterony często są dostępne. Outemu (przynajmniej blue) takie średniawe, wolę kailhy lub mx.
Odpowiedz
#20
Ja na twoim miejscu kupiłbym coś na Brownach. Kolega kupił ostatnio Excalibur V2 i jest spoko.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.