• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy mechanik
#31
Jak testujesz (tez zamierzam brac i zwracać xD) to mozesz zobaczyć B740.
Odpowiedz
#32
Nie a4tech mnie nie przekonuje. Musiałaby byc jak b120 tylko mechaniczna ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#33
@amok
Inny kolor - bo jak to mówią lepiej widoczny, widocznie lepszy :] Za dużo treściwych postów jest inny kolor po prostu.

300M to nie jest ulepszony Alcor, chyba nie poprawili do tej pory w nim sensora. Niemniej warto zobaczyć genialne pokrycie oraz rewelacyjny klik przycisków w niej.
Odpowiedz
#34
A jakbym miał do wyboru zowie ec2-a/ec1-a a cougar (pomimo sensora) to co lepiej ?:v

Opłaca sie rapid-I + logitech g502(bez gwarancji) za 320z wliczona przesyłka ? Klawiatura ponad rok gwarancji a myszka bez.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#35
W sumie dobra cena jest za ten komplet, moim zdaniem warto rozważyć.

Raczej Zowie ze względu na sensor, 300M tylko do singla...
Odpowiedz
#36
Cougar kupuje na test kształtu bo wydaje mi sie lepszy od Alcora a kosztuje 5zl drożej :D pójdzie raczej na zwrot , a ec lub logitech to mysle na zamianę na cos wygodniejszego od fk2 (po paru godzinach boli nadgarstek , oraz mam skurcze w śródreczu) jesli ida sie zworocic excalibur to super jesli nie to zostanie :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#37
To tak: z cougara zrezygnowałem i żałuje ze xm300 oddałem bo za 150zl go kupiłem i zamówiłem go ponownie poniewaz wtedy zostałbym z rivalem 300 a tu na 2 gi dzień kupca miałem i poszedł.

A co klawiatury. Możliwe ze typ poleci ze mna w ch**a i sprzeda ja komuś innemu. Wiec moje pytanie brzmi czy gdybym decydował sie na klawisze za 400zl, to kupiłbym strike pro na mx Brown ale jej nie ma nigdzie. Wiec QuickFire rapid-i / tk czy ozone strike battle (taniej 100zl) na mx Brown ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#38
Osobiście brałbym ozona.
Odpowiedz
#39
Za 280zl mam same redy do kupienia, masakra :v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#40
330 zł i jest.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.