• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy mechanik
#1
Aby uzyskać pomoc w wyborze klawiatury, prosimy o uzupełnienie poniższych danych we własnym poście:

Dobór klawiatury

  • twój budżet: 350 (Max 400).
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie 
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Średnio 
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Czasem cos pisze tak 70/30 
  • czy chcesz podświetlenie? Tak najlepiej czerwone albo białe 
  • czy chcesz makra? Mogą byc 
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Rozważam to 
  • twoje uwagi (wygląd, firma): myslalem nad ozone strike battle oraz strike pro oraz nad cm Strorm QuickFire rapid od znajomego. (Niższa cena) generalnie nie wiem jakie switche, obecnie mam mecano, jest całkiem ok ale ciekawy jestem mechanika , z myszkami sie juz uspokoiłem słuchawki mam kozackie wiec czas na klawiaturę , czyszczu wypowiedz sie bo sam skończyłeś z mecano na redy, ja rozważam redy i Browny :) 
Pomóżcie ziomki ;D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem rozważ Browny, weź tego QF Ultimate, jest to bardzo dobra klawiatura.
Odpowiedz
#3
Wezmę i najwyzej zwrócę tego battle na Brown chyba.

A co powiecie o razer blackwidow 2014? Ona ma mechaniczne cherry?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
BW'14 ma Kailhy, ogólnie nie warta rozważania klawa, jest za dużo lepszych na rynku.
Odpowiedz
#5
Powiem tak. Jeśli lubisz tą ,,wyczuwalność" i siłe nacisku w Mecano to kup coś na Brownach. Redy są ok, ale tragiczne do pisania. JEDNAK.
Mecano to tak jakby membranowe Browny - mechaniki są wygodniejsze w użyciu dzięki płynności a nie schodkowemu działaniu.
Odpowiedz
#6
Bo klikałem sobie nowego blackwidowa i było bardzo spoko tylko nie wiem czy to były razer green czy Orange ale miały taki wyczuwalny klik chyba jak blue
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Co powiecie na - http://procpu.pl/p/1727/27956/tesoro-exc...racza.html
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Dobre, lecz ciut za dużo hajsów. Ja rozważałbym G710+ - na allegro z niemieckim układem 289 zł - wypasiony mechanik. Keycapsy albo zmieniasz albo kupujesz naklejki i po kłopocie.
Odpowiedz
#9
Ten excalibur wyglada obiecująco jak za ta cenę :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Już wolałbym na CHerry MX Brown Ozone Strike Battle chyba - tenkeyless, czerwone podświetlenie (lepsze imo) - 330 zł allegro.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.