• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy mechanik
#21
No w sesnie te redy nie sa takie typowe. Sa niewiele lżejsze od brownow ale nie jakos bardzo xd a Browny od chery sa znacznie lzejsze niz kalihy w tesoro.

Bardziej jak mecano chodzą a tesoro cos jak razer blackwidow (tw same switche) chyba ;D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#22
Nie chodzą płynnie, no i nie mają informacji zwrotnej. (mecano)
Odpowiedz
#23
eee kiedy to kailhy browny są cieższe od mx brownów ;D
Odpowiedz
#24
No to nie w excalibur albo nie w strike battle Oo
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#25
Amok, przyrównywałeś te klawiatury jedna przy drugiej, równocześnie testując? Być może w Twoim odbiorze Kailhy wydają się cięższe, bo nie są tak równe? Niemniej ciekawe, to co piszesz, bo chociaż sam najbardziej lubię (i używam) Kailh Browny to nie powiedziałbym, że są cięższe od Cherry. Wręcz lubię je za ta, że są bardziej gładkie, co daje jedynie wrażenie, że są lżejsze (w testach jak położysz ciężarki na przyciskach to uginają się niemal przy tej samej wadze (z reguły kailhy mają jednak większą rozbieżność).
Odpowiedz
#26
Byc moze nie sa tak równe , w każdym razie zwracam excalibur i kupuje tego rapida za 250zl mysle ze to dobra opcja cenowo
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#27
Za 250 zł to całkiem dobra opcja, tym bardziej jak jest jeszcze jakaś gwarancja na nią.
Odpowiedz
#28
A powiecie mi jak wyglada zwrot jesli odbiór był płacony za pobraniem a nie mam dostępu do konta bankowego ? :v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#29
pytaj w sklepie bo nie wiem czy nie będziesz musiał podać jakiegoś konta no bo jak mają Ci inaczej zwrócić :<
Odpowiedz
#30
Co oznacza brązowy kolor nicku u mnie? Oraz czy cougar 300m za 150zl sie opłaca? To taki ulepszony alcor? :D wezmę na testy chyba :v a co do klawiaturki to odsyłam excalibur i biorę albo rapid za 250 albo rapid i logitech g502 za 320(targowalem) albo nowego ozone strike battle bo jest całkiem spoko :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.