• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy mechanik
#11
http://allegro.pl/nowa-klawiatura-tesoro...l#imglayer

albo dogadaj się z tym.
Odpowiedz
#12
Mam możliwość kupna cm storm QuickFire rapid na mx Brown roczna za 280zl opłaca sie?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
utarguj do 250 zł i weź tego QF o ile ma jeszcze ten rok gwarancji.
Odpowiedz
#14
A ten excalibur namieszał mi w bani. Nie opłaca sie go? Normalnie kosztuje 550 a teraz 400. To rgb fajne :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
Jak możesz dać 400 zł to weź sobie tego Excalibura Spectrum na MX brownach
Odpowiedz
#16
Chyba zrobię tak ze zamówię go i zwrócę do 14 dni i wtedy wezmę cm rapid albo QuickFire tk :) ale powiedzcie mi jak to wyglada ze zwrotem do 14 dni w sklepie procpu?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Nie baw się w zwroty. Weż targuj się z typem od Quickfire.
Odpowiedz
#18
Zamówiłem excalibur bo jestem ciekawy tego rgb :p w cenie 100zl więcej mam wlasnie rgb a cena z 520 na 400 mnie zachęciła najwyzej zwrócę i kupie od kolegi bo jemu sie nie spieszy :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
musze pomacać chery zeby miec porównanie
Powiem tak. Byłem w sklepie pomacać klawiaturę : ozone strike battle na mx red i Brown i miedzy nimi nie ma jakiejs różnicy ale miedzy kalih a mx jeat ogromna Oo. Co sądzicie o tej klawiaturce ? Ozone strike battle czy QuickFire rapid-I?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
jak nie widzisz różnicy między red a brown to nie wiem co tam macałeś, może ekspedientki :D między kailh brown i mx brown jest różnica, nie jest jakaś znaczna ale odczuwalna, tak samo inne są mx rgb browny. MX red i Kailh Red też mają różnicę, ogólnie kailh red takie bezpłciowe się wydają jakieś ;P ale znowu drastycznej różnicy to nie ma też...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.