• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mech. bez numpada do CS GO/Moba/RTS i programowania
#21
Rożnica jest jak potapujesz z godzinę np. na Black a później wejdziesz na Blue, wtedy wydają się takie ospałe.
Odpowiedz
#22
A jak przejdę z membranowej niskoprofilowej na Kailh Blue? :P Klawiaturka już jedzie kurierem, powinna być jutro, nie mogę się doczekać :D
Odpowiedz
#23
Różnica będzie znaczna. Blue albo od razu pokochasz, albo nie ;] Moim zdaniem to przejście na dowolne przełączniki mechaniczne z membranowej jest sporym upgradem.
Odpowiedz
#24
Przyszła klawiatura, ale jest zimna. Raczej trzeba poczekać aż się ociepli przed podłączeniem, co? :P
Odpowiedz
#25
yyy.. Nie? xD To nie są glosniki raczej xDD
Odpowiedz
#26
Poczekałem pół godziny dla świętego spokoju.

Klawa miazga, pisze się bajecznie. Gry? Niepotrzebnie się obawiałem double-tapowania, można to robić bardzo szybko. Wiem, że mechaniki są głośne, różne są przełączniki, ale niebieskie to wściekłe krzykacze. Nie spodziewałem się aż tak głośnej pracy, a piszę z wyczuciem, nie walę po klawiszach z całej siły. Aż kłuje po uszach, całe szczęście większość czasu spędzam w słuchawkach. Zastanawiam się, czy będzie ją słychać w drugim pokoju w nocy. Jeśli tak, to będzie problem dla domowników, a ja tak bardzo lubię pracować w nocy :D
Odpowiedz
#27
Ja zawsze jak przychodzi zimna klawiatura robię jej herbatę i przed kominkiem sadzam ;]

Niech lepiej domownicy polubią dźwięk mechanicznej, bo w nocy się niesie...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.