• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300zł
#21
musisz mieć strasznego pecha z tymi Aviorami :( a szkoda bo to fajna myszka i na pewno bym nie odpuścił, tylko dalej słał na gwarancję.

Jak trzymasz Gladiusa to czuć, że kształt jest trochę inny niż deathaddera. Smuklejszy i wyższy, dla części wydaje się mniej stabilny z tego powodu, ale to dosyć subiektywne odczucia. +15g różnicy powyżej 100g to jest wdł mnie bardzo odczuwalne. Z drugiej strony kolega co ma dłoń jak bochenek to nie ma żadnych przeszkód, żeby używać nawet jeszcze cięższe. W naszej ocenie przyjęliśmy wagę ~100g za optymalną, bo chyba najczęściej jest pożądana przez graczy, ale to nie oznacza, że jak jest cięższa to jest od razu be :P.

Pamiętaj, że recenzje są pisane wdł opinii różnych osób, więc nieraz różnią się od stricte mojej ;) Jak w czymś możemy Ci pomóc to zawsze pytaj bo nie tylko ty lubisz myszki i chętnie podzielimy się naszymi opiniami :D
#22
Pewnie i bym słał na reklamację albo coś, tylko Ci z PCFORCE odrazu chcą bym oddał im na zwrot. Najlepsze jest to, że mimo to jest to wina myszy - a oni twierdzą, że to wina podkładki, albo że źle skonfigurowałem sensor (bitch please) - aż odrazu mam niechęć do takiego sklepu który nawet się nie zna na podstawach myszy i działaniu LODA, czy funkcjonowaniu tego co sprzedają...

Już nie mówiąc o tym, że poprzedni Avior który miał skrzeczący scroll chodził idealnie i z sensorem było wszystko ok...
#23
możesz jeszcze napisać na support Mionixa z zapytaniem, ciekawe co powiedzą na ten temat, czy w ogóle wiedzą, że ich myszki sprzedaje taki sklep i jak traktuje klientów ;) Zresztą jak oddasz na zwrot to powinni Ci oddać kasę, wtedy kupisz znowu ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.