• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300zł
#1
Witam, szukam myszy do 300zł

Od nadgarstka do palca środkowego: równe 19cm
Szerokość palca: Jakieś 2,1 cm
Chwyt: Coś pomiędzy Fingertipem i Palmgripem
Ułożenie palców: 1+2+2
DPI: w CS:GO 400-450, w lolu 1600-1800
Preferencje: Switche omrony - nie huano (nie mogą być twarde do lola)

Nie potrzebuję dodatkowych przycisków

Gram w Lola i CS:GO




Chciałem zaopatrzyć się w Mionix Aviora, ale niestety nie jest to możliwe - chyba że dorwę za jakiś czas na massdrop, w innym wypadku odpada.


Proszę o pomoc!
#2
jest przecież teraz na massdropie wersja Mionix SK (ostatni dzień) :) to samo co avior 7000 tylko inna kolorystyka i znaczek SK. Imo to nawet jest ładniejsza. Świetna myszka, warto brać.
#3
(03-08-2015, 12:42 AM)Hya napisał(a): jest przecież teraz na massdropie wersja Mionix SK (ostatni dzień) :) to samo co avior 7000 tylko inna kolorystyka i znaczek SK. Imo to nawet jest ładniejsza. Świetna myszka, warto brać.


Ale odpada, bo byłbym wstanie kupić dopiero w poniedziałek.
#4
poczekaj z miesiąc i znowu pewnie będzie mionix na massdropie ;) albo odkup od kogoś z allegro bo może ktoś kupił teraz na odsprzedaż
#5
(03-08-2015, 12:55 PM)Hya napisał(a): poczekaj z miesiąc i znowu pewnie będzie mionix na massdropie ;) albo odkup od kogoś z allegro bo może ktoś kupił teraz na odsprzedaż

Mówiłem że odpada to odpada... Nie mam czasu na czekanie miesiąca, albo odkupywanie od innych. Podałem specyfikaje do góry...
#6
No to może DA '13 lub Chrome, albo kup Aviora za 300zł z pcforce ale będziesz miał 2 letnia gwarancję chociaż (pamiętaj, że massdrop daje 1 rok + więcej zachodu aby w razie czego zwrócić)
#7
(03-08-2015, 04:55 PM)Hya napisał(a): No to może DA '13 lub Chrome, albo kup Aviora za 300zł z pcforce ale będziesz miał 2 letnia gwarancję chociaż (pamiętaj, że massdrop daje 1 rok + więcej zachodu aby w razie czego zwrócić)

Zastanowię się nad DA. Tylko który lepszy? 2013 czy Chrome? który ma lepsze przyciski? Najbardziej mi zależy właśnie na wydajności tej myszy, które przyciski są bardziej responsywne?

Sensor i precyzja to samo?
#8
(03-08-2015, 05:07 PM)steel116 napisał(a):
(03-08-2015, 04:55 PM)Hya napisał(a): No to może DA '13 lub Chrome, albo kup Aviora za 300zł z pcforce ale będziesz miał 2 letnia gwarancję chociaż (pamiętaj, że massdrop daje 1 rok + więcej zachodu aby w razie czego zwrócić)

Zastanowię się nad DA. Tylko który lepszy? 2013 czy Chrome? który ma lepsze przyciski? Najbardziej mi zależy właśnie na wydajności tej myszy, które przyciski są bardziej responsywne?

Sensor i precyzja to samo?

to steel116 z forum benchmarka? czy to jakieś testy? :)
#9
Pewnie test na"top 10 forów internetowych"
Co do huano, w moim zowie ec2-a robią wrażenie miękkich, odczuwalnie bardziej miękkich niż w roccat savu, choć może to ze względu na umiejscowienie przełączników, czy kształt obudowy lub trochę inny, głębszy chwyt.
#10
nie miałem nigdy DA 2013, jedyne co to w saturnie klikałem i jakoś specjalnie różnicy nie zauważyłem, ale nie miałem jak porównać bezpośrednio. Różnicy dużej nie będzie bo konstrukcja ta sama a omron to omron.

Na zowie nie gra się dobrze np. w rtsy, bo te przyciski robią duży dystans po aktywacji, przez co mogą wydawać się wolniejsze.

w chromie są bardziej responsywne niż w ec1-a, ale pomimo tego i tak wolę w CSie te z Zowie. Jednak jak odpalę jakąś mikro arenę w W3 TFT to źle się na Zowie micruje ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.