• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura membranowa do 150zł
#11
spoko
Odpowiedz
#12
A mam jeszcze pytanie czy opłaca się kupować tą Natec Genesis RX69 bo słyszałem, że w tamtej klawiaturze mają być przełączniki podobne do tych w tracer mecano, a klawiatura nateca bardziej mi się podoba.
Odpowiedz
#13
wiesz wygląd to nie wszystko, drugie droższa, a trzecie tak samo głośna lub nawet głośniejsza. Twoja wola, ale mając te 150 zł dozbierałbym do prawdziwego mechanika, nie takiego podrabianego :D
Odpowiedz
#14
A jak będę oddalony od tej klawiatury 50-60 CM to jest szansa, że mikrofon mi będzie łapał kliknięcia?
Odpowiedz
#15
wiesz u mnie koledzy nie skarżą się choć czasem słychać. Ja ogólnie jestem oddalony troszkę od klawiatury bo lubię ją mieć daleko (ręka rozłożona). Zależy jaki też masz mikrofon. Jeśli taki wolnostojący czy coś to raczej będzie łapał jakieś dźwięki. Ja mam taki w słuchawkach, całkiem niezły i mówię zależy kiedy co i jak, ale ogólnie nawet jak coś słychać to słabo. A jak się gra w grę to koledzy nie będą się skupiali na dźwięku twojej klawiatury. A jakieś przeszkadzające to nie jest ':)
Odpowiedz
#16
Mam hyperx-y pierwszą edycję, więc mikrofon raczej dobry a w tych twoich superluxach słyszysz kliki? Bo grając w CSA to może trochę przeszkadzać. Dobra pooglądalem recenzje tej Mecano i tam gościu pokazywał głośność tej klawiatury i tragedii nie ma oczywiście różnica będzie bo do tej pory miałem Microsoft wired keyboard 600 i ona była cicha
Odpowiedz
#17
Wiesz mikro w HMC jest lepsze niż w Hyperach. Twój łapie więcej szumów. Ale to lepiej, bo gdy mój jest bardziej czuły, to twój nie powinien łapać w takim stopniu jak mój.
Odpowiedz
#18
Ok to już w 90% przekonałem się do Mecano tylko mam pytanie czy ma zielone podświetlenie?
Odpowiedz
#19
(03-27-2016, 01:34 PM)Karolenix napisał(a): Ok to już w 90% przekonałem się do Mecano tylko mam pytanie czy ma zielone podświetlenie?

nie ma, tylko czerwień, niebieski, fioletowy + pulsacja
Odpowiedz
#20
Ok to dzieki za pomoc i wesołych świąt ☺
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.