• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura membranowa do 150zł
#1
Witam, ostatnio moja klawiatura zaczęła wariować, np. Same wciskają się klawisze o nie da się wpisać hasła. Proszę więc o pomoc w wyborze nowej.
  • twój budżet: 100 maksymalnie 150 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Membranowa
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Raczej nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Gdy nie gram
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 70% gry 30% pisanie
  • czy chcesz podświetlenie? Nie konieczne, lecz fajnie by było ale takie mało intensywne
  • czy chcesz makra? Nie używam
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Fajnie by było jakby były klawisze multimedialne
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Tak
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? W tej cenie tylko pełna
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Znalazłem dwie które mi się podobają mianowicie: Natec genesis RX69 oraz Genius kb-g265
Z góry przepraszam za błędy w pisowni lub błąd we wklejeniu wzoru, lecz piszę to na telefonie.
Odpowiedz
#2
Jak się obejdziesz bez podpórki, które wcale nie są takie super to kup Tracer Mecano. Jesli chorobliwie jej potrzebujesz kup Gigabyte Force K7.
Odpowiedz
#3
Przeglądając oferty natknąłem się jeszcze na CM STORM Octane czy byłaby ona dobrym wyborem czy lepiej wybrać tańsze klawiatury z postu wyżej
Odpowiedz
#4
Właśnie patrzyłem na mecano tylko kolega ją ma i na tsie ją cały czas ją słyszymy i wolałbym jakąś cichszą klawiaturę.
Odpowiedz
#5
wiesz to możesz za 10 zł kupić oringi ze sklepu hydraulicznego. Albo Force K7
jak chcesz się przekonać to idz do kolegia jesli tego nie zrobiłeś, wątpie żebyś w tej cenie kupił równie dobrą klawiaturę. Testowałem klawy w podobnej cenie i są gorsze po prostu.
Odpowiedz
#6
A co sądzisz o tej CM STORM umywa się chociaż trochę do tej Mecano?
Odpowiedz
#7
raczej nie, to zwykła membrana. Cenowo nie zachęca. Ogólnie jesli tak bardzo nie pasuje Ci mecano, to rozważ K7 lub cougar 200k.
Odpowiedz
#8
Dobra to po świętach podjadę do kolegi i spróbuje popisać na tej Mecano i jeśli będzie faktycznie taka super to dokupie te oringi
Odpowiedz
#9
(03-26-2016, 02:25 PM)Karolenix napisał(a): Dobra to po świętach podjadę do kolegi i spróbuje popisać na tej Mecano i jeśli będzie faktycznie taka super to dokupie te oringi

sprawdź, zawsze warto zobaczyć. powiem Ci czy oringi dobrze tłumią, będę je miał w środę. (wiesz zabawa z zakładaniem)
Odpowiedz
#10
Ok to dzieki za pomoc
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.