• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cherry MX brown vs Cherry MX blue
#11
Jak w ogole wyglada to "chrupnięcie" na brownach? jest to odczuwalne podczas pisania? Bo mam wrażenie , że pisanie na blue jest by far lepsze niz na brownach,a granie jest lepsze na brownach tyle, ze nie tyle lepsze co pisanie na blue. Troche zawikle to napisałem ale moze zrozumiesz co mialem na myśli :D Co do modelu samej klawiatury to raczeje nie ma nic konkurencyjnego do cm storma, w tej cenie, bo razer ten tournament edition nie ma podświetlenia, a opłacenie 600zł za samo rgb mi sie nie widzi jakoś...
Odpowiedz
#12
(03-25-2016, 11:57 PM)Quelto napisał(a): Jak w ogole wyglada to "chrupnięcie" na brownach? jest to odczuwalne podczas pisania?  Bo mam wrażenie , że pisanie na blue jest by far lepsze niz na brownach,a granie jest lepsze na brownach tyle, ze nie tyle lepsze co pisanie na blue. Troche zawikle  to napisałem ale moze zrozumiesz co mialem na myśli :D Co do modelu samej klawiatury to raczeje nie ma nic konkurencyjnego do cm storma, w tej cenie, bo razer ten tournament edition nie ma podświetlenia, a opłacenie 600zł za samo rgb mi sie nie widzi jakoś...

wiesz zawsze możesz zamówić tamtą klawę, która ma podświetlenie RGB (może nie takie full ale to 120 zł, zamówić można przez polską stronę aliexpress, przesyłka free). Wracając do brownów. Czuć taki lekki schodek, jakby ,,guzek" jest to sygnał że klik został zarejestrowany. W mx blue to jest, ale w postaci charakterystycznego dźwięku. Według mnie blue są lepsze od brownów.
Odpowiedz
#13
Dlatego raczej zdecyduję się na blue. Browny niby i są lepsze do grania ale nie wierze, że blue są jakieś kompletnie beznajdziejne zwłaszcza, że troche prosów na nich gra :P Co do tego double clicka to myśle, że jest to kwestia lekkiego przyzwyczajenia, ze musi wrocic przycisk do formy podstawowwej zeby nastepny klik wykonac, bo w sumie w mojej klawiaturze też dośc podobnie jest i jakoś mi to nie przeszkadzało nigdy za bardzo ;p
Odpowiedz
#14
mechaniki szybko odbijają nie będzie z tym problemu.
Odpowiedz
#15
Ja tam najbardziej lubię Blue ale to z tego względu, ze bardzo dużo piszę :P
Odpowiedz
#16
ja naparzam na mecano, nie jest źle. :D Napewno lepiej niż na redach czy coś :P zamawiasz outemu switch? 120 zł niby ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.