• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz przewodowa
#11
Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu,więc napiszę tutaj.
Co do schematu zmienia się tylko długość dłoni 19/19,5. Gram w division 2 i takie tam podobne,czasami jakiś fps.
Posiadam g403 i podkładka x7.
Chciałbym zmienić obecną myszkę na coś lżejszego,wygodniejszego.Może nawet bezprzewodowego. W sklepach stacjonarnych brak modeli, które mnie interesują a nie chcę bawić się w zamawianie,testowanie i odsyłanie.
Pracuję w Niemczech i tam mam logitecha,w Polsce syn ma Bloody zl5 sniper.Też ciężka krowa,na której kiedyś grałem.
 Myślałem nad paroma modelami:
dm6 holey ,spc lix plus-tanie i dobre,są podobnej wielkości
Xtrfy m42 maluszek na kabelku
Dm6 holey duo - nowość bezprzewodowa i nigdzie nie ma testów
G pro wireless jak i Glorius MOW
Odpowiedz
#12
Jeżeli stosujesz Claw grip i dłoń ma 19+ to bym się zastanowił nad endgame gear xm1 jako model z kablem no i G pro wireless bez kabla.
Odpowiedz
#13
"Clawgrip"?
Autor wątku jednak przyznał, że źle ocenił chwyt, więc nie wiem jaki stosujesz.

Myszy dla "clawgripa".
Kone Pure Ultra:
> https://bit.ly/34dLsF1

Xtrfy M42:
> Brak recenzji.
Kształt przypomina nieco FK2 z pokaźniejszym garbem.

Roccat Burst:
> https://bit.ly/37oHtaz

DM6 Holey, Model O Wireless, jak i SPX Lix mogą nie zapewnić tak zadowalającego komfortu dla tego chwytu, jak powyższe modele.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Tak clawgrip. Takich myszek nie brałem pod uwagę.
Naczytałem się trochę i jak była możliwość to próbowałem w markecie.Ale przeważnie jakieś padaczki po parę zł
Odpowiedz
#15
Pod claw to również jestem
Za endgame xm1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Właśnie oglądałem na YouTube recenzje burst pro.Nawet lepiej wypada od xm1.Prawie ta sama cena,a roccata mam na miejscu w euro.Więc chyba się skuszę
Odpowiedz
#17
Może okazać się za mała na twoją dłoń. Może to zmodyfikować twój chwyt.
Odpowiedz
#18
Postanowiłem odesłać DM6 i ROCCAT Kone Pure Ultra. DM6 ma bardzo szybki ślizg ale jej boczne przyciski się bujają i nie są stabilne, jej ułożenie po dłuższym czasie dało się we znaki przy claw gripie. Roccat Kone Pure Ultra jest ma odrobinę wolniejszy ślizg, przyciski boczne stabilne ale jej wyżłobienia pasują do mojej dłoni i jako jedyna pozwoliła odpocząć mi przy dłuższych sesjach. Zamierzam pozamawiać więcej myszek na test, najwyżej jeżeli nie znajdę nic lepszego to wrócę do Kone Pure Ultra . Po waszych rekomendacjach zamierzam zamówić: Endgame Xm1, Xtrfy M42 i może Roccat Burst. Czy znacie jeszcze coś godnego polecenia poza tą trójką?
Odpowiedz
#19
Razer viper mini
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
Mam Xtrfy M42. Wszystko mi się w niej podoba poza tym, że właśnie scroller zaczął skrzypieć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.