• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka za ok. 150zł do grania (głównie CS:GO)
#1
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę

  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech XL-750BK 
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 750
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: podstawowa
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):...
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 15cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Counter-Strike: Global-Offensive, Battlefield 3, Battlefield 4, inne gry raczej nieistotne :)
  • jaką masz obecnie podkładkę: obecnie mam podkładkę A4Tech X7 Gaming (chyba 500MP)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam dwóch podstawowych przycisków i dwóch bocznych (po lewej stronie) + scrolla.
  • twój budżet: 150zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: kciuk po lewej, palec wskazujący na lewym przycisku, środkowy na prawym przycisku, pozostałe dwa po prawej.
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny.
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku): 1,2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie, ten jest moim zdaniem najwygodniejszy.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, możliwe, że zmienię go na mniejszy (500dpi)
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Ma ona powłokę, przez którą ręka strasznie się poci, a ciężko jest usunąć z niej brud (ma pełno "antypoślizgowych dziur). Dodatkowo ma błyszcze dodatki, czego szczerze nienawidzę.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Mysz najlepiej by była czarna (akceptuję też białą lub szarą), nie może mieć błyszczących elementów. Podoba mi się design Steelseries. Gdyby kabel był w oplocie, było by miło :)
#2
W tej kwocie obecnie najlepiej zainteresować się CM Storm Alcor'em - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...orm-alcor/. Ciężko znaleźć coś lepszego przy takim budżecie. Jedyne co, to będziesz usiał przyzwyczaić się do 400 lub 800 dpi. Przy tych upałach to chyba na każdej powierzchni ręka się poci ;)
#3
Hmm... Mysz całkiem przyjemna dla oka, przypomina mi z wyglądu Deathadder'a.  Ślizgacze wydają się dość słabe, moja aktualna podkładka może je szybko porysować, a planuję ją kupić na lata. Są może jeszcze jakieś inne propozycje? Szukałem trochę m.in tutaj (http://www.test-gear.pl/sensor/), ale szczerze mówiąc za wiele mi to nie pomogło. Gdybyś podał jeszcze jakąś mysz (może być trochę droższa), która byłaby bardziej płaska (jak Steelseries) byłbym w niebie :)
#4
Nie ma za bardzo takich płaskich poza Zowie FK1 i Mionix Avior, ewentualnie Zowie ZA12, ale ma wyższy tył. Jednak są to myszki po 200+ zł

Alcor jest jak taki mniejszy DA
#5
Już prawie się zdecydowałem, ale jednak mam drobne wątpliwości co do tego CM'a :/ Na aktualnej myszy mogę ustawić DPI takie jak chcę i mam w miarę wielkie ślizgacze. Gdybym do budżetu jeszcze dołożył 50-60zł to znalazłbym coś lepszego? Np. Steelseries Kinzu V3, SteelSeries Kana v2, SteelSeries Rival, SteelSeries Sensei RAW?
#6
z tych wymienionych to tylko Rival, do 200zł jak kształt pasuje to ciężko coś lepszego
#7
Cóż, skoro Sensei jest gorszy (a bardzo mi się podoba) to pozostały Alcor i Rival (ale zostanę raczej przy tym drugim, jednak ma większe możliwości). Dzięki za pomoc, za parę dni zamawiam, ale jeśli ktoś jeszcze miałby jakieś uwagi do tego zakupu (i chciałby mnie uratować przed złą decyzją) to proszę pisać . Dodam tak z innej beczki, że super pomocna administracja jest na tym forum, nigdzie indziej nie otrzymałem tak szybko w miarę wymagających odpowiedzi, duży +. :)
#8
tak od biedy, to jeszcze jest Kana V2 (taki powiedzmy mniejszy sensei ;p) w wersji czarnej. Sensor jest dużo lepszy w Rivalu, no i kana ma jeden boczny
#9
Oj, chyba nigdy się nie zdecyduję. Cały czas to zobaczę coś nowego, to mi się coś przestanie podobać w tym co wybrałem. Ostatecznie chcę wydać 240zł, ale mieć możliwość zmiany dpi na takie, jakie mi odpowiada (dlatego Zowie niestety odpada, gdyby miała jakieś oprogramowanie - brałbym od razu).
#10
wiesz, że żeby wyrobić sobie pewne ruchy, jak zatrzymywanie myszki w odpowiednim momencie, ruchy na pamięć, to całe życie trzeba grać na jednej wartości ;) Przeważnie raz ustawione dpi już się nie zmienia, co najwyżej w Windowsie jak jest za wolno to sobie sensa podnieść można. W zowie masz 800 dpi czyli podobnie do twojego 750 to nie byłoby Ci źle przejść.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.