• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka, 300pln
#11
Podkładka to tylko podkładka a jak zowie to najlepiej najnowsza czyli od benq, jak ci pasuje profil i chcesz to samo to ce1-a jak chcesz mniejszego da to ec2-a a jak symetryk to jakieś zowie Za12/fk1 Ew Dm1 pro S
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Dobra, ostatecznie zdecydowalem sie na fk1. Nie wiem czy dobrze zrobilem ale coz, zobaczymy, najwyzej zwróce :P czytalem ze ec1-a ma troche glosnego strolla i postanowilem zaryzykowac z fk1(no i dlatego ze wg forum i innych postow chyba wiecej ludzi ma ta myszke i sa zadowoleni:P)
Jak mysza przyjdzie to dam znac jak jest:) przynajmniej sobie ją dotkne bo tak to u mnie nie ma gdzie:P
Odpowiedz
#13
Podotykać zawsze można :D
Odpowiedz
#14
Oo wlasnie! I takie podejscie mi sie podoba:D
A jak nie spasuje to dotknie sie inna! Czekam na przesyłke i dam znac co mysle !:)
Odpowiedz
#15
Tylko z kobietami tak nie rób Hahaha :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Już miałam pisać o kobietach :D No ale podotykać zawsze można! :D Ja np. dotykałam kilka myszek :D :D
Odpowiedz
#17
Ehs ze tez kazdemu zawsze to samo na mysli :D
Widze temat sie rozkrecil, tak jak czekalem na odpowiedz to teraz az sie pali haha :D a wystarczylo dobrze cos sformułować :P ha
Odpowiedz
#18
No widzisz, ludzi trzeba pobudzić dobrym bodźcem :D
Odpowiedz
#19
A więc tak, myszka doszła, dotknąłem no i dobra.
Wg mnie jest wszystkie fajnie, jedynie wkurza mnie juz na początku dość głośny i tak jakby luźny scroll. Teraz pytanie czy te myszki tak po prostu mają :P?
No i mam wrażenie że co do mojej poprzedniej myszki jest spora różnica w prędkosci przewijania, na starej myszce zeby przejsc na koniec strony machnąłem dwa razy a tu sie jednak musze troche nakręcic, dziwne :v też tak macie;)?
Odpowiedz
#20
Tak za to w csgo się fajnie zmienia bronię itp, ja się nauczyłem na takim scrollu i bh nawet robię xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.