• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka, 300pln
#1
Witam! Mam zamiar kupić sobie w końcu nową myszkę, wczesniej miałem Razer Deathadder Respawn no ale najpierw byla na gwarancji, a jak sie skończyła gwarancja to padł scroll i uznałem, że wiecej nie warto sie denerwować :D Jako, że długo się zastanawiałem tymczasowo gram na jakimś starym A4techu wiec przypuszczam że zadowoli mnie cokolwiek haha ale wolałbym coś dobrego ;))
A więc, dam kilka informacji, tyle co wiem i licze że w miare możliwości pomożecie;)
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: prawdopodobnie myszka ma 400dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): raczej niska, np. w H1Z1 mam 14/100
  • czułość w Windows: 5-6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie mam sterowników, w deathadderze 900/1800
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier):  H1Z1, CS: GO, BF
  • jaką masz obecnie podkładkę:  Razer Goliathus Control
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): podstawowe i boczne(ze scrollem;p)
  • twój budżet: do 300
  • jaki chwyt stosujesz: raczej claw,niekiedy palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: mysle ze tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: scroll z przeskokiem? tak to sie nazywa :D?
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): raczej nie mam, podświetlana moze byc, nie musi 
Najlepiej bedzie chyba jak myszka bedzie mniej wiecej taka sama jak DA bo boję sie troche zaryzykować żeby była np, dużo mniejsza i bedzie to mało wygodne:P 
Zastanawiałem sie nad SS rival 300 i  Zowie.
Zowie wydawało mi sie lepsze, tylko nie wiem jaką bo nie wiem jak sie konkretnie różni FK1 od ec1-a.

No i jeszcze pytanie, czy moja podkładka nadaje sie na np. na Zowie, mam nadzieje ze tak bo nie wliczałem nowej w koszta heh :D
W każdym razie chętnie poczytam wasze propozycje:)
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
Jak chcesz coś podobnego do DA to weź XM300 od Gigabyta
Odpowiedz
#3
Hmm. A wypowie sie ktos jeszcze co do myszek Zowie:)?
Odpowiedz
#4
Zowie - świetna precyzja i ślizg, mega głośne przyciski przy których u mnie nie da się spokojnie nic zrobić.
Odpowiedz
#5
z zowie to przy twoich rekach strzelam w coś pokroju ZA12, lub starsza FK1, jak lubisz male mysze do clawa to tez ZA13 i EC2-A
Odpowiedz
#6
Czyli nie polecacie tego ec1-a? Bo wlasnie czytalem ze ona najbardziej chyba podobna do deathaddera a chyba on nie nalezy do najmniejszych;P?
Odpowiedz
#7
Jak chcesz mniejszego deathaddera do palmoclaw to weź ec2-a :) a jak chcesz typowo da to ec1-a , ewentualnie g403 ale nie miałem w łapie to nwm jak. Ec2-a sam mam i wole nia od DA
Odpowiedz
#8
albo xm300
Odpowiedz
#9
No w sumie xm300 miałem tak ze 1 miałem ale kupiłem zowie i oddałem a była idealna , kliki rolka itp. Druga miała dwuklik a trzecia luźno rolke to się wkurzyłem i już jej nie kupiłem.

Ale za jej feeling i lekkość gry, wziąłbym ja ponownie i miałbym do tej pory gdyby nie zowie, sensor lepszy od 3310 jak dla mnie miękki jest jak 3099 a lepszy niż w razer np
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Ciekawy ten gigabyte ale kusi mnie stasznie Zowie, tylko pytanie jaka. Czy fk1 czy ec1-a :/ kolega wyżej napisał ze gabarytowo podobna do razera jest ec1-a, wiec hmm, dylemat straszny :D
Co do myszek zowie zastanawiam sie jeszcze czy roznica miedzy bialym a czarnym logo jest tylko w kolorze czy to jakis znak :P? ( wybaczcie ale nie duzo wiem na ten temat)

I co myślicie co do mojej podkładki? Bedzie pasować pod Zowie czy trzeva kupic jakas inna nowa?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.