• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki do CS:GO
#11
Rival 100 to gowno. Miałem go 3 razy i wiem co mowie :) po 3 miesiącach pada lewy przycisk i jest to dosc częsta usterka. Pozatym ja mam dłoń 18.5 i na palm grupie to mi palce za rivala100 wystawały. W tej cenie sa lepsze myszki i rival 100 jest poprostu nie opłacalny. Po 1 słaby po 2. Drogi a po 3. Za mały. Odpuść go sobie. Jak chcesz dobrze wydać 150zl to kup cm storm alcor jesli bedzie za mały to go zwróć i kup ta sagiite czy cos..
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Chyba bardziej już bym wolał tą sagitte bo cmstorm mi się nie podoba ani kształtem ani wyglądem ani wogóle
Odpowiedz
#13
rival 100 bedzie za maly przy takiej dloni do palma, dla mojej 18 cm byl maly a co dopiero 20,5 cm, tesoro powinien byc ok
Odpowiedz
#14
Dobra to chyba biorę Tesoro, tylko chciałbym jeszcze poczekać na pełną recenzję. Kiedy mniej więcej ujrzy ona światło dzienne?
Odpowiedz
#15
Hya pisał, że w środę lub czwartek powinna być recenzja
Odpowiedz
#16
A więc teraz po przeczytaniu recenzji mam jeszcze większy mętlik w głowie. Z jednej strony dobry sensor i ergonomiczny kształt, z drugiej zaś śliskie błyszczące boki i nierówna waga. Niby można wyjąć ten obciążnik, ale wolałbym nie grzebać w tej myszce. Poza tym sagitta jest ostatnio słabo dostępna. Wcześniej była na morelach oraz na zadowolenie.pl z darmowa wysyłką a teraz nie ma nigdzie. Trzeba kombinować na allegro dużo drożej albo czekać aż się znowu pojawią w sklepach. Znowu powrócę do pytania, bo są już recenzje obu myszek. Rival 100 vs Sagitta?
Odpowiedz
#17
w selfkom (nie znamy sklepu) napisane, że dostępne 8 sztuk - http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/1...#from80061
chyba sklepy miały mały nakład tych myszek, bo dosyć szybko poznikały ze sklepów.

Rival i Sagitta to bardzo rożne myszki, każda ma swoje plusy i minusy.
Niestety po rozkręceniu Sagitty stracisz gwarancję, więc trzeba nastawić się przynajmniej na kilka miesięcy gry z ciężarkiem. Nie wiadomo jak tolerujesz śliski plastik, jednym bardziej drugim mniej przeszkadza.
Rival 100 będzie bliższy temu co masz.

Rival 100 jest łatwo dostępny, więc możesz go wziąć sprawdzić jak Ci leży i w razie czego oddać. Wtedy weźmiesz Sagitte.
Odpowiedz
#18
Ja bym brał Alcora w tej cenie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Tak chyba zrobię że kupię rivala i jak będzie dla mnie za mały i nie będzie mi się grało komfortowo to go oddam i kupię sagittę. Chociaż nie wiem czy się to opłaca. Dłonie mi się trochę pocą ale bez przesady, musi być naprawdę gorąco a nie ma dużo takich dni w roku. Może ten w saggicie się nie będzie aż tak ślizgał? A ta waga? Jest aż tak odczuwalna?
Odpowiedz
#20
My raczej operujemy w przedziale do 100 g, wiec 120 jest mocno odczuwalna. Znajdź w domu coś wykonane z odblaskowego śliskiego plastiku i zobacz jak Ci się to trzyma.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.