• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki do CS:GO
#1
Witam. Stosując się do waszej instrukcji chciałbym się zapytać o myszkę dla mnie:
- Obecna myszka: Zalman ZM-M201R
- Obecnie mam 1000 DPI
- W grach mam czułość raczej niską, W CS:GO mam 2.8
- Czułość w Windows mam 6/11
- Do tej myszki nie ma sterowników
- Nie wiem ile cm, nigdy nie sprawdzałem
- Gram w CS:GO, gry RPG, i inne gry akcji
- Mam podkładkę A4tech X7-200MP , którą układam w pozycji pionowej, gdyż nie mam miejsca na poziomą
- Używam wszystkich głównych i jeden boczny, drugi boczny nie jest mi potrzebny ale zawsze jest :P
- Budżet mam do 150zł
- Stosuje Palm Grip lub "mój własny" ale na wzór palm gripu, z tym że dwa małe palce mam zgięte gdyż na tej myszce nie mam na nie miejsca
- Moje ułożenie palców to 1-2-2
- Długość mojej dłoni to jakieś 20,5cm
- Szerokość palca to 2cm
- Nie chcę zmieniać chwtu, interesuje mnie palm grip
- Nie potrzebuję więcej niż 1000 DPI
- Chciałbym aby była wygodniejsza niż zalman i miała lepszy ślizg oraz precyzje przy lekkich ruchach
- Tak musi być kupiona w Polsce, może być przez internet
- Podświetlenie to tylko wisienka na torcie, może być ale nie musi, interesuje mnie najbardziej wygoda i ślizg po podkładce a4techa x7
Odpowiedz
#2
Cm storm alcor lub używany Steelseries Rival byłby najlepsza opcja.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
A co z Steelseries Rival 100 oraz Tesoro Sagitta Spectrum?
Odpowiedz
#4
O saggicie mało co wiadomo, jedynie jest dosc ciężka wiec jesli Ci to nie przeszkadza to chyba powinna byc ok .
Za ok 199 masz gigabyte xm300 ktory jest według mnie ulepszonym deathadderem, miałem go i riavala i jest lepszy niz rival i podobnych wymiarów
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Byłbym właśnie albo przy rivalu 100 albo przy tesoro. Z tego co wiadomo to Rival 100 super tylko że mały jak na moją dłoń, a o tesoro za dużo nie wiadomo ale jest za to większy aż o 1cm
Odpowiedz
#6
Rival jest mały i często padają mu przyciski. Juz lepiej to tesoro. Jest tez ascalon spectrum chyba ale nic o nim nje wiem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Uuu ten ascalon jest jeszcze większy o 0,4cm tylko trochę przekracza mój budżet. A myślisz że nie będą przeszkadzać plastikowe boki w saggitcie? Czy nie będą się ślizgać przy graniu? I ciekawe jak ze ślizgaczami czy zapewnią gładki ślizg, bo te co mam teraz to praktycznie szoruje spodem myszki o podkładke
Odpowiedz
#8
Kup przez internet zawsze masz 14 dni na zwrot
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
sagitty pisze się juz recenzja :P tak w skrocie, sensor b.dobry(co prawda ma autokalibracje lod, ale nie przeszkadza to zbytnio), kształt wygodny, plastikowe boki, to jednym bardziej drugim mniej pasują, jak to z takim plastikiem, jak komuś się znacznie ręce pocą to pewnie mu się nie spodoba, ślizgacze zajebiste, kabel standard pleciony, trochę sztywny, przyciski troche słabe, takie gumowate i twarde, ale da się przywyknąć, waga niestety duża 120g, ale po rozkręceniu i wywaleniu ciężarka z środka jest 95g i jest git, tylko na ślizgi trzeba uważać bo nie kupi się już takich ;p, oprogramowanie trochę zbugowane miejscami, ale działa ;p ogołnie za 135 zł warto brać :)
Odpowiedz
#10
Myślę że można kupić zarówno ss rivala 100 i tesoro w jednym sklepie i zobaczyć obie a potem jedną zwrócić xD
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.