• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka, 300pln
#21
No mnie na razie wkurza trochę ale myślę ze sie przyzwyczaję :P Zagrałem w H1Z1 i powiem wam gra sie znakomicie:P jest leciutka, i fajnie sie klika :P Jak na pierwsze 2h grania jest dobrze :D
Jedynie zastanawiałem sie czy na ec1-a nie bedzie mi wygodniej bo jest profilowana, ale boje sie wymieniac bo z tego co czytałem tam ludzie juz wg narzekali na scrolla ;/
Odpowiedz
#22
Na Zowie z serii EC właśnie te profilowanie nie leżało mi za dobrze, jednak lepsze symetryczne.
Odpowiedz
#23
No ciekaw jestem jak by mi pasowaly, bo DA byl spoko:) ale nie wiem czy mi sie chce czekac na wymiane xd Mnie troche wkurzają te przyciski po prawej stronie, ze niby dla prawo i lewo recznych, no ale trudno, do przezycia;P
pytanie mam na ile hz gracie:)? Z automatu mam chyba ustawione na 500 tak?
Odpowiedz
#24
Standardowo jest 1000. Nie spotkałam się by w ustawieniach było na starcie 500. Mnie nie tyle co trochę wkurzały boczne przyciski, ale bardzo :D
Odpowiedz
#25
haha myśle że to do przyzwyczajenia:D ale odkryłem kolejny minus! zostają ślady paluchów i nie wiem czym to zmyć :v
Odpowiedz
#26
eee na moich myszkach też zostają, ale przetrę ręką i jest git, nie ma się czym przejmować :) taki materiał.
Odpowiedz
#27
No to chyba nie mam wiecej zastrzeżeń jak na razie ;P teraz tylko testy i testy ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.