• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dopasowana myszka do 400zł CS GO BF4
#21
Daj tej myszy trochę czasu na przyzwyczajenie. Ja od razu po kupnie też dziwnie się czułem, po 2 tygodniach kontrola jest o wiele większa, już nawet 2 rangi wyżej w CS :P
Odpowiedz
#22
Mogę wiedzieć jaką masz dłoń (cm) oraz dokładnie jaki model zakupiłeś?
Odpowiedz
#23
16.5 - ZA13. Mniejsza chyba byłaby dla Ciebie za wąska, dla mnie ta 13-tka jest, mam wrażenie trochę za wąska, ale ja to w ogóle ciężki przypadek, bo prawie całe życie grałem na olbrzymie DeathAdderze :D Teraz dla mnie taka wąziutka i malutka jest delikatnym szokiem.

Z drugiej strony te różnice między modelami są małe:
ZA13 - 120 x 62 x 39.5 mm, waga ~85 g (wg naszego pomiaru),
ZA12 - 124 x 64 x 39 mm, waga ~85 g (wg producenta),
ZA11 - 128 x 67 x 40.5 mm, waga ~90 g (wg naszego pomiaru),

Ile masz sensitivity przy jakim DPI w CS? Ja, jak przy jakiejkolwiek myszce odczuwałem brak kontroli, to zniżałem sensa. Aktualnie mam 1.99 przy 400.

A jak z podkładką, dalej brak? Bez podkładki możesz zapomnieć o kontroli, niestety :P I nie brałbym GTF do CSa, ona nawet w wersji control jest za szybka, nie da się przy szybkich ruchach myszką zatrzymać w odpowiednim miejscu. Na Twoim miejscu brałbym Zowie GS-R.
Odpowiedz
#24
Mam najnowszy model GTF-X. Mój sens obecnie to 2,5 w grze i 400dpi. To nie jest tak, że nie mam kontroli w grze, tylko tak jakby nie mam dobrego chwytu w tej myszce. Ten chwyt jest po prostu inny, moim zdaniem gorszy. Co chodzi o wąskość ZA13 To nie byłaby za wąska ponieważ 710bh też jest bardzo wąska, ona zaczyna być szeroka dopiero przy końcu nadgarstka.
Odpowiedz
#25
Może przez to, że masz skłonność do trzymania małego i serdecznego palca bardziej z tyłu? Poprzednia mysz miała chyba szerszy tyłek. Zowie ma węższy, bardziej zrównoważony i wygładzony, przez co palce się wygodniej, moim zdaniem, trzyma bardziej wyprostowane, z przodu.
Odpowiedz
#26
Racja trafne spostrzeżenie, w 710bh trzymałem mały i serdeczny bardzo z tyłu. Przez to też ZA12 wydaje mi się szeroka, nie wąska. Dlatego też zastanawiałem się by zamienić ją na mniejszą
Odpowiedz
#27
Na ZA palce z boku trzeba wyprostowane mieć, bo przy zgiętych to nie dziwota, że jest Ci niewygodnie. Swoją drogą, to spróbuj grać na bardziej wyprostowanych, z czasem przyjdzie większa kontrola.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.