• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dopasowana myszka do 400zł CS GO BF4
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Oscar Optical X-710BH
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800 chciałbym przejść na 400dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie posiada
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO, BF 4
  • jaką masz obecnie podkładkę: Drewniany blat
  • ile przycisków używasz w myszce : Używam bocznych
  • twój budżet: 500
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip czasami claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni : 17,7
Dobór podkładki

Co chodzi o podkładkę, jeżeli bym się decydował na myszkę firmy zowie, kupiłbym ZOWIE GTF-X

Myszkę którą obecnie mam ma jakieś 6lat, przyzwyczaiłem się do tego kształtu i uważam że jest świetny. Aczkolwiek nie wykluczam zmian, dlatego myślę nad zakupem ZOWIE FK1. Co Wy na to powiecie? Czy FK2 w moim przypadku byłoby lepszym wyborem? Może inne myszki byłyby lepszym wyborem? Co powiecie o : http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...k-TGPL.jpg Dlaczego ma tak duże opóźnienie ?
Odpowiedz
#2
przy twoim rozmiarze dłoni to lepsza fk2, coś się mówi, ze nowsze wersje już nie mają takiego opóźnienia, ale tego nie wiemy na 100%. Możesz też popatrzeć na Zowie ZA13, też powinna pasować :)
Odpowiedz
#3
Od ilu cm powinno się brać FK1?
Odpowiedz
#4
Cytat: nowsze wersje już nie mają takiego opóźnienia, ale tego nie wiemy na 100%
Cytat:Please keep in mind that the only difference in the new FK series is the logo and color scheme

z tego wynika, że nadal ma takie opóźnienie jak miało, chociaż w sumie byłoby to dziwne gdyby zowie tego nie poprawiło, na pewno dostali z milion maili na ten temat.
Odpowiedz
#5
Cytat:z tego wynika, że nadal ma takie opóźnienie jak miało, chociaż w sumie byłoby to dziwne, gdyby zowie tego nie poprawiło, na pewno dostali milion maili na ten temat.

Opłaca się więc kupować zowie kiedy człowiek walczy o każdą milisekundę?
Odpowiedz
#6
Nie chodzi o zowie, tylko konkretnie o model FK i tylko opóźnienie przełączników, zowie ZA EC takiego problemu już nie mają. Powszechnie uznaje się, że zowie ma najlepiej skalibrowane sensory, więc z punktu widzenia gier opłaca się.
Odpowiedz
#7
(09-30-2015, 07:39 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Nie chodzi o zowie, tylko konkretnie o model FK i tylko opóźnienie przełączników, zowie ZA EC takiego problemu już nie mają. Powszechnie uznaje się, że zowie ma najlepiej skalibrowane sensory, więc z punktu widzenia gier opłaca się.

Którą poleciłbyś pod moją dłoń FK1 czy FK2?
Odpowiedz
#8
Ja bym powiedział, że raczej zowie ZA13. Z kształtu ma bliżej do twojego a4techa niż FK (cofnięty grzbiet i duże nachylenie przycisków) i nie ma problemów z przełącznikami.
Odpowiedz
#9
Możesz jeszcze powiedzieć która mysz wcześniej powstała FK1 czy ZA13? W ZA13 na pewno będzie mnie wkurzać świecący scroll
Edit
Jeszcze jedno pytanko, znasz może różnice pomiędzy ZA13 a EC2-A? Która z nich jest lepsza?
Odpowiedz
#10
Najpierw była FK, na początku tego roku EC-A i niedawno wyszła ZA,
Tutaj masz opisane różnice między różnymi seriami: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...11-i-za13/
Poza tym w ZA i FK scroll się nie swieci
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.