• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do +/- 150zł (RPG/MMO)
#11
Nie jestem pewien czy Genius M6-600 w wersji białej nie jest przypadkiem Glossy. Nie mieliśmy GX88, ale w tych czasach laserów nie ma co brać już.
Odpowiedz
#12
O i całkiem dobrze wygląda! :)
tyle, że jest też całkiem symetryczna

Co do materiału pokrywającego grzbiet myszki to raczej marginalna sprawa, miły dodatek, pierwsze co to chcę to żeby mysz dobrze leżała mi w łapie: zauważyłem ze symetryczne myszki układają się mi w ręce tak pod kątem względem dłoni, strasznie mnie to drażni, stąd też celuję w profilowane.

A więc dylemat wciąż ten sam:
CM Storm Alcor czy Natec Genesis GX88?
albo SteelSeries Rival 6500 (widzę, że poniżej 200zł można ją wyrwać)

Chyba, że dołożycie mi zmartwień i zaproponujecie jeszcze coś innego
Czas w sumie do jutra bo Gamdiasa już komuś obiecałem :P

BTW. Dlaczego laserów nie ma już co brać?
BTW2. Od kiedy kupiłem starego A4t X-750 przestałem używać podkładki, warto dołożyć powiedzmy te 20zł na podkładkę, czy w tej cenie lakierowana sklejka wystarczy?
Odpowiedz
#13
lepiej dołóz, bo mało które ślizgacze wytrzymają rok czasu bez materiałowej podkładki. Lasery poza wysokim max speed i tym, że działają na byle czym nie mają nic dobrego ;) - http://www.test-gear.pl/informacje-o-sensorach/

Za 199 zł masz Cougar 450M z tych glossy, jest symetryczny, ale wysoka, więc wydaje mi się, że nawet jak bedziesz układał rękę po skosie ( co jest częstym zjawiskiem) to powinna Ci tam dobrze leżeć. Ma sensor 3310. Weź ją też pod uwagę
Odpowiedz
#14
Rival tez jest glossy ten biały ale bedzie chyba za duzy ;v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
Przy twojej dłoni, Rival na pewno wyda Ci się duża.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.