• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do +/- 150zł (RPG/MMO)
#1
[*]jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech X-750F
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200-1600 (częściej 1200)
[*]czułość w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
[*]czułość w Windows: średnia (bez zwiększenia precyzji)
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 3-4 cm
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): WoW, HotS, UT, GTA, Skyrim
[*]jaką masz obecnie podkładkę: sklejka lakierowana
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): wszystkie 5 (w tym boczne)
[*]twój budżet: ok. 100, max 150 zł jeśli warto było by dopłacić
[*]jaki chwyt stosujesz: coś pomiędzy CLAW GRIP a FINGERTIP GRIP
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni/palca: 18/2 cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: lekko skrzypiący plastik, scroll szaleje
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): macałem kiedyś myszkę kolegi ;D (nie pamiętam modelu) była wyższa i szersza od mojej, miała ceramiczne ślizgacze (takie jak by to powiedzieć półkule); muszę przyznać, że zrobiła ma mnie wrażenie. Zależało by mi na bocznych przyciskach -min. 2 pod kciukiem (nie narzekał bym gdyby były też ze 2 po drugiej stronie, pod serdecznym palcem, ale oczywiście bez przesady bo jedna klawiatura mi wystarczy). 
Odpowiedz
#2
w sumie wydaje mi się, że pasowałaby Ci bardzo myszka Gamdias Erebos Optical http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...s-optical/ za 150 zł ma przyciski jak chciałeś po obu stronach, do tego rozbudowane sterowniki co w mmo Ci się przyda
Odpowiedz
#3
Konkret!

Chyba się zdecyduję :-)
Choć nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć jeszcze ze dwie alternatywy może w niższej cenie
Odpowiedz
#4
może logitech g300s za 125 z, nie ma nic więcej konkretnego.
Odpowiedz
#5
Pozwolę sobie odkopać

Kupiłem tego Gamdiasa używam już dłuższą chwilę, ale szczerze powiedziawszy nie bardzo mi odpowiada. Sprawdzałem już chyba wszystkie możliwe konfiguracje przystawek, jednak mysz wciąż mi nie leży dobrze w dłoni. A i często jak się dużo dzieje na ekranie to ją podnoszę (mimo że gram na maksymalnym/przed ostatnim ustawieniu DPI)

Możecie polecić mi coś innego?
cena +/- 150 zł ;)

cechy:
+ chciałbym coś profilowanego do prawej ręki, ta uniwersalna się mi jakoś tak krzywo układa
+ przyciski z prawej strony są jednak opcjonalne
+ jako materiał preferuję "śliski" plastik, matowy nie przypadł mi do gustu
Odpowiedz
#6
a sterowniki muszą być?
Odpowiedz
#7
co masz na myśli pytając o sterowniki?

jeśli chodzi o takie rozbudowane z makrami itd. to nie potrzebuję tego
Odpowiedz
#8
nikt nic?
Odpowiedz
#9
hmm myślę, że CM Alcor powinna Ci dobrze leżeć tylko ma gumowaną powierzchnię, to pewnie Ci się nie spodoba. Problem jest takie, że w cenie 150 zł nie ma nic ciekawego z powierzchnią glossy. Tak patrzyłem po allegro i widziałem tam ZA12 za 160 zł + dostawa http://allegro.pl/zowie-za12-ideal-i5977104552.html ma taką bardziej matową, mniej gumową może bardziej by Ci przypasowała.
Odpowiedz
#10
A gdyby porównać Natec Genesis GX88 do CM Storm Alcor ?

Nie ukrywam ze wygląd 88ki jest jak najbardziej na plus i w sumie chcę coś z wyraźnym profilem.
widziałem jednak kilka skarg, co do jakości sprzętu NATECa, mogłby to ktoś zweryfikować na podstawie własnych doświadczeń?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.