• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dopasowana myszka do 400zł CS GO BF4
#11
Teraz dzięki Tobie jestem 100% przekonany do zakupu zowie ZA. Teraz tylko został wybór między ZA13 a ZA12, którą byś mi polecił do dłoni 18-centymetrowej (wcześniej popełniłem błąd pomiarowy, teraz wyszło mi równe 18)
Odpowiedz
#12
ZA12 być może będzie bezpieczniejsza w takim razie
Odpowiedz
#13
Zamówiłem już ZA13, trochę się pospieszyłem najwidoczniej, sprawdzę jak będzie się trzymać w dłoni i najwyżej ją odeślę.
Odpowiedz
#14
na granicy jest wiec ciężko powiedzieć, może lepiej że wziąłeś najpierw mniejszą bo wtedy będziesz wiedział na 100% czy dobry rozmiar :)
Odpowiedz
#15
Powiem Ci tak, jak jest to zdjęcie http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa.../Palm2.jpg to w obecnej myszce (Oscar Optical X-710BH) bardzo duża część (ta zaraz przy nadgarstku) styka mi się z blatem biurka (Czerwony punkt na zdjęciu). Może w tym wypadku ZA12 okaże się lepszym wyborem, żeby zniwelować ten problem (o ile jest to problem, bo w sumie przyzwyczaiłem się do tego, ale to nie znaczy, że jest to dobre) Mogę jeszcze zmienić zamówienie(sobota, niedziela nie wysyłają), żeby się nie bawić w zwroty. Liczę na Toją pomoc.

EDIT
Chociaż może się okazać, że profil ZA zniweluje mi ten 'problem' i wtedy za12 może okazać się za duża. Dobra trochę kręcę, może mógłbyś podać od ilu cm do ilu cm (dłoń) poleciłbyś ZA13 i to samo do ZA12
Odpowiedz
#16
Ja przy 16,5 ręce przy palmie tylko środkowy palec jest prawie przy końcu prawego przycisku ZA13 (jakoś może 0.5cm), lewy ma trochę "luzu" (może z 1cm), profil ZA sprawia, że mysz wydaje się trochę większa. Może będziesz mieć na styk.
Odpowiedz
#17
Piszesz o centymetrowym luzie, a ja mam dłoń 18sto centymetrową, więc o 1,5cm większą od Ciebie.
Odpowiedz
#18
bo to "czasami claw" ma znaczenie, przy claw gripie środek dłoni idzie trochę w górę przez co lepiej Ci będzie na za13 niż za12, ale przy palmie troszkę będzie brakować :D i raczej będzie to fingertipo-palm :D. Jak mówię, ciężka decyzja, jeżeli częściej używasz palma bierz za12.
Odpowiedz
#19
Zamówiłem za12. Jak przyjdzie to postaram się opisać jak leży w dłoni 18centymetrowej, jakby ktoś jeszcze miał taki dylemat
Odpowiedz
#20
Witam ponownie,
niestety mam problem, mianowicie przyszła do mnie ZA12 i powiem Wam, że strasznie dziwnie leży mi w dłoni. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia, ale x710bh trzyma się o niebo lepiej w mojej dłoni. Teraz pytanie czy jest to kwestia rozmiaru (zmienić na ZA13), czy może tego że to jest myszka symetryczna z którymi wcześniej nie miałem styczności. Co chodzi o klik myszy to bajka, strzelanie (klik) jest mega i czuć różnicę przesiadając się z myszki za 60zł, ale z kontrolą jest źle(chodzi o chwyt, jest taki dziwny). Najgorsze jest to, że nie jestem w stanie stwierdzić czego to jest wina. Pro prostu nie mam takiej kontroli nad myszką jak w 710bh, wszystko poza tym jest mega. Wstawię kilka moich fotek, może ktoś bardziej doświadczony będzie wiedział czego to jest wina.
FOTKI (przepraszam za jakość): https://picasaweb.google.com/11205408574...vff4YeWwwE

Ponieważ zależy mi na tym by to był produkt zowie, proszę o poradę, czy wymienić tę myszkę na ZA13, czy może przejść na profilowaną myszkę jaką jest EC2-A? a może spróbować się do niej przyzwyczaić?
Proszę też by ktoś powiedział mi coś więcej o myszce 710bh, jaka to jest myszka, czy ona jest profilowana? Czy jest ona podobna do EC2-A?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.