Nowości na rynku sprzętu dla graczy

logonewsOstatnio ukazało się kilka ciekawych propozycji od czołowych producentów sprzętu dla graczy, cześć z tych produktów już ukazała się w sklepach, część powinna trafić do nich wkrótce. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami!

 

 

Creative
Wkrótce ukaże się najnowsza odsłona bardzo popularnych słuchawek używanych przez graczy - Aurvana Live!2. Dostępne będą również droższe i bardziej zaawansowane wersje - Gold i Platinum.
aurvana
więcej na pl.creative.com

CM Storm
CoolerMaster zaprezentował serię wysokiej klasy aluminiowych produktów (klawiaturę Mech, słuchawki Pulse-r oraz myszkę Reaper), które wraz z wysoką trwałością oferują najnowsze rozwiązania techniczne. Dodatkowo dla graczy ceniących sobie poręczność sprzętu (jeżdżących na np. lany) zaprezentowano składane słuchawki Ceres 500.
cmstormx

więcej na cmstorm.com

Roccat
Pierwsza mechaniczna klawiatura od firmy Roccat, Ryos MK - dostępna będzie w 3 wersjach. O nasze doznania dźwiękowe zadba najnowsza, ulepszona wersja słuchawek Kave z dopiskiem XTD. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na precyzyjne myszki optyczne, Roccat wypuścił Kone Pure Optical.
roccat news

więcej na roccat.org

SteelSeries
Tymczasem Steelseries przygotował dla swoich fanów najnowszą wersję bardzo popularnych słuchawek Siberia z dopiskiem ELITE. Dodatkowo, odświeżono modele 5H oraz 3H.
sselite5h3h

więcej na steelseries.com

Tesoro
Niedawno ukazały się pierwsze słuchawki Tesoro dla graczy. Wraz z dużą popularnością (głównie za sprawą dostępności we wszystkich odmianach przełączników Cherry MX) wprowadzono kolejną klawiaturę mechaniczna (dostępna w 2 kolorach) o nazwie Colada - wykonaną z aluminium. Wkrótce powinna ukazać się najnowsza myszka Gandiva.
tesoronews

więcej na tesorotec.pl

TT eSPORTS
Niebawem powinna ukazać się również kolejna klawiatura mechaniczna od firmy Thermaltake o nazwie Poseidon (podświetlana, na mx cherry blue).
poseidon

więcej na ttesports.com

Zowie
Tymczasem firma Zowie, po nawiązaniu współpracy z legendą Quaka Antonem ‘Cooller’ Singovem, wypuści na rynek najnowszą wersję myszek z serii EC eVo poprawioną w stosunku do poprzedniczki o inną powierzchnię i ulepszony scroll.
evevocl

więcej na zowiegear.com

3 Comments on “Nowości na rynku sprzętu dla graczy”

Dodaj komentarz