Akcesoria Gamingowe League of Legends od Logitecha – guest post

LOGITECH G ORAZ RIOT GAMES PREZENTUJĄ OFICJALNE AKCESORIA GAMINGOWE LEAGUE OF LEGENDS

Zagraj w League of Legends korzystając z kolekcji Logitech G League of Legends zawierającej zestaw słuchawkowy PRO X Gaming, bezprzewodową mysz PRO Gaming Mouse, mechaniczną klawiaturę PRO Gaming Keyboard oraz podkładkę pod mysz G840 XL Gaming Mouse Pad

Firma Logitech G, marka Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator technologii oraz sprzętu we współpracy z firmą Riot Games, twórcą gry League of Legends, zaprezentowała dziś serię kolekcjonerskich akcesoriów gamingowych.

Kolekcja została zaprojektowana z wykorzystaniem charakterystycznego dla League of Legends wyglądu Hextech i obejmuje zestaw słuchawkowy Logitech G PRO X Gaming Headset, bezprzewodową mysz Logitech G PRO, mechaniczną klawiaturę Logitech G PRO Gaming Keyboard oraz podkładkę Logitech G840 XL Gaming Mouse. Wszystkie elementy kolekcji oferują te same wysokie parametry, których gracze oczekują od produktów Logitech G.

„Kiedy kochasz grę taką jak League of Legends, zanurzasz się w niej tak, jakby to był Twój prawdziwy świat” - powiedział Peter Kingsley, CMO firmy Logitech G. „Stworzyliśmy tę kolekcję we współpracy z zespołem League of Legends, opierając się na pomyśle połączenia naszych profesjonalnych produktów i technologii z kultowymi wzorami Hextech League of Legends. Zestaw słuchawkowy, klawiatura, mysz i podkładka pod mysz są ubrane w specjalne kolory League, tworząc wyjątkową kolekcję zaprojektowaną tak, aby inspirować do rozgrywek na najwyższym poziomie.”

W grze League of Legends, Hextech jest przesiąkniętą magią technologią, która zasila regiony Piltover i Zaun. U podstaw Hextech leży połączenie warstwowej geometrii architektury inspirowanej stylem art deco z magiczną siłą. Prawdziwe połączenie nowoczesności i fantastyki. Jako oficjalny język projektowania marki League, Hextech nie tylko wzmacnia, ale także prowadzi graczy.

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować naszą współpracę z Logitech G” - powiedział Ashley Maidy Head of Consumer Products, Riot Games. „To fantastyczni współpracownicy i prawdziwi specjaliści w zwiększaniu doświadczeń graczy oraz przenoszeniu League of Legends do rzeczywistości. Nowa kolekcja podnosi poziom doświadczeń każdego gracza, przekuwając naszą technologię League of Legends Hextech na eleganckie produkty o wysokiej wydajności.”

Zestaw PRO X Gaming Headset League of Legends Edition został stworzony, aby zainspirować fanów gry i podnieść poziom zawodników na poziomie turniejowym. Zbudowany w oparciu o sprawdzoną technologię PRO X, opracowaną z myślą o profesjonalistach w dziedzinie Esportu, zestaw słuchawkowy charakteryzuje się wysokiej klasy konstrukcją zapewniającą wyjątkowy komfort i trwałość, technologią Blue VO!CE zapewniającą doskonałą komunikację oraz dźwiękiem przestrzennym 7.1 zapewniającym maksymalną głębię i czystość dźwięku.

Klawiatura PRO Mechanical Gaming Keyboard League of Legends Edition to kompaktowa konstrukcja bez klawiszy numerycznych, która zwalnia miejsce na stole do obsługi myszy z ustawioną niską czułością. Wyposażona w wytrzymałe przełączniki GX Brown Tactile Switch, zapewnia wyraźny sygnał zwrotny, nie będąc przy tym zbyt głośną lub rozpraszającą. Klawiatura posiada programowalne podświetlenie LIGHTSYNC RGB oraz wbudowaną pamięć, co pozwala graczom na dostosowanie i zapisanie wzoru podświetlenia na potrzeby turniejów.

Logitech G przygotował również PRO Wireless Mouse League of Legends Edition. Ta mysz jest wyposażona w technologię LIGHTSPEED Wireless, posiada ultralekką formę, czujnik HERO 25K do precyzyjnego celowania oraz trwałość kliknięcia na poziomie 50-mm. Dzięki przyciskom z możliwością dostosowania, w tym czterem wymiennym przyciskom bocznym, mysz bezprzewodowa PRO zapewnia kontrolę i precyzję na poziomie profesjonalnym.

G840 XL Gaming Mouse Pad przenosi Summoner's Rift wprost na Twoje biurko i spaja całą kolekcję. Jej duży format 900 mm x 400 mm zapewnia stałą, stabilną wysokość 3 mm, aby wyeliminować zakłócenia myszy, oferując jednocześnie maksymalne możliwości konfiguracji gry.

Ta kolekcja, jest czymś więcej niż tylko zestawem akcesoriów do grania. To narzędzia legendy, wykute przez magię, ulepszone przez naukę, którymi władają mistrzowie.

Cena i dostępność

Wszystkie produkty są dostępne od dzisiaj na LogitechG.com. Zestaw słuchawkowy PRO X Gaming Headset League of Legends Edition będzie sprzedawany w cenie 569 zł, klawiatura PRO Mechanical Gaming Keyboard League of Legends Edition w cenie 569 zł, mysz PRO Wireless Mouse League of Legends Edition w cenie 569 zł, a podkładka Logitech G840 XL Gaming Mouse Pad League of Legends Edition w cenie 219 zł.

Riot Games

Firma Riot Games została założona w 2006 roku, aby rozwijać, wydawać i wspierać najbardziej skoncentrowane na graczach gry na świecie. W 2009 roku Riot wydał swój debiutancki tytuł, League of Legends, który zyskał uznanie na całym świecie. League stała się najczęściej graną grą PC na świecie i kluczową siłą napędową gwałtownego rozwoju esportu. Wkraczając w drugą dekadę istnienia, Riot kontynuuje rozwój gry, dostarczając graczom nowych wrażeń za sprawą VALORANT, Legends of Runeterra, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics i wielu innych tytułów, nad którymi trwają prace. Jednocześnie Riot przybliża świat Runeterry poprzez projekty multimedialne, takie jak muzyka, komiksy i inne. Założony przez Brandona Becka i Marca Merrilla, kierowany przez CEO Nicolo Laurenta, Riot ma siedzibę w Los Angeles w Kalifornii i zatrudnia ponad 2500 graczy w ponad 20 biurach na całym świecie. Więcej informacji o Riot Games można znaleźć na stronie firmy pod adresem riotgames.com.

Logitech G

Logitech G, marka należąca do Logitech International, jest światowym liderem w dziedzinie sprzętu do gier komputerowych i konsolowych. Logitech G oferuje graczom wszystkich poziomów klawiatury, myszy, zestawy słuchawkowe, podkładki pod mysz i kontrolery – jest to możliwe dzięki innowacyjnemu wzornictwu, zaawansowanym technologiom i głębokiej pasji do gier. Firma Logitech International, założona w 1981 roku, z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii, jest szwajcarską spółką publiczną notowaną na szwajcarskiej giełdzie SIX (LOGN) oraz na rynku Nasdaq Global Select Market (LOGI). Znajdź Logitech G na logitechG.com, blogu firmy lub @LogitechG.