• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 199zł
#1
Witam szukam myszki do 199zł.
Oto wymagane paramenty:
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4tech x738k
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: głównie ~1000
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: średnia
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie korzystam już ze sterowników (chociaż z nową myszką chciałbym)
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok 15-20
  • w co grasz (podaj tytuły gier): diablo 3, Battlefield, wiedźmin ( mysz ma być pod FPSy)
  • jaką masz obecnie podkładkę: nostromo - dostałem w komplecie z myszką
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne, rolka, lpm/ppm, czasem używałem przycisku środkowego, ale się popsuł
  • twój budżet: 199zł
  • jaki chwyt stosujesz: wcześniej wydaję mi się ze stosowałem palm grip, ale jak zmieniłem na obecną myszkę przestawiłem się na claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): zależy co robię i w co gram, ale 1+3+1 na obecnej myszce
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?  prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~20 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ~2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:  tak - wolałbym gdyby cała dłoń spoczywała na myszce może fingertip / palm grip ( kiedyś miałem taką myszkę z wysokim profilem i dużymi gabarytami i pracowało mi się na niej naprawdę wygodnie. Obecna mysz jest niewygodna.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wygląd, chwyt i precyzję
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? raczej będę kupować przez internet
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): mysz powinna być czarna z czerwonymi wstawkami (ale jeśli jest jakaś mysz z innym wyglądem ale naprawdę dobrymi "atrybutami?" to jest to bez znaczenia. Koledzy polecają mi: NATEC Genesis Gx69 , Bloody Blazing AL90Bloody Blazing A9, mad catz r.a.t 3
    Zdam się na waszą opinie. 
    Pozdrawiam,Mateusz
Odpowiedz
#2
Wszystkie wymienione przez ciebie myszy mają raczej słabe sensory, dużo lepszą opcją będzie steelseries rival, również ze względu na to, że jest to spora mysz i powinna być idealna pod tak dużą dłoń, ale raczej pod chwyt 1+2+2 (nie ma tam miejsca poza rolką by oprzeć środkowy palec), nie wiem czy chciałbyś się przestawiać.
Odpowiedz
#3
Bedzie idelany bo masz duża łapę i spełnia wymagania - lepszy od wymienionych - Zobacz ofertę: Mysz dla graczy SteelSeries Rival 6500DPI +GRATIS
http://allegro.pl/showItem2.php?item=5816083524
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Podoba mi się ta mysz. Na jakim chwycie bym ewentualnie ja używał? przestawienie się na 1+2+2 nie będzie problemem bo mysz którą mam tak jakby wymusza takie trzymanie. Mogę się przestawić na wszystko co lepsze niż obecna mysz
Odpowiedz
#5
Steelseries rival może jest dobrą myszką lecz to nie jest 100% palm grip :D rival : gumy boczne - (to jest jedyny - jaki jest w tej myszce :D) 1. Podaj mi długość od palca wskazującego do kostki kciuka. Sam kiedyś myślałem nad firmą a4tech lecz jeżeli mysz ma być pod fps (zazwyczaj do 1500-2000 dpi są najlepsze) to tylko optyki. Firma a4tech nie ma dobrej ergonomi (przynajmniej ja tak sądzę) znajdziesz DUŻO lepszych myszek na rynku.

1. Cougar 300m (fajna myszka profilowana z dość wybrednym sensorem, lecz z tym można sobie poradzić gdyż są podkładki dostosowane do nich np. tesoro ageis, z sensorem które zajmuje 2 miejsce na świcie zaraz po pixart 3310, ręka się nie poci! z powodu ergonomi i dobrego materiału )

2. Razer deatchadder 2014 (ergonomia i kształt boski! Sensor bardzo dobry )
Odpowiedz
#6
mierząc tak jak na tym rys: http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...50x150.jpg

to ok 14,5 nie więcej tak dokładnie to 14,3cm,


jeśli chodzi o http://imgur.com/VvrepBY

to też ok 14,5cm do 15cm
Odpowiedz
#7
Za 230zl masz zowie ec1-a która jest wygodniejsza od deathaddera i rivala :) tyle ze nie ma sterowników.
Miałem Rivala , potem zowie fk1 a teraz Deathadder Chrome i dla mnie najwygodniejsza jest Chroma ale gdybym nie musiał mieć świecidełek (poprostu lubie) to wziąłbym ec1-a lub rivala gdybym miał większa rękę :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
SteelSeries Rival 6500DPI jednak ta najbardziej przydała mi do gustu... pewnie dziś ok 21 kupie ja na allegro, chyba że do tego czasu polecicie cos innego?:)

Pozdrawiam,
Odpowiedz
#9
Bier rivala, masz 20 cm dłoń, to będzie Ci dobrze leżeć
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.