• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 150 zł LoL CS GO
#1
Witam, proszę o poradę przy doborze myszki, zwróćcie proszę uwagę na ostatni podpunkt, z góry dziękuję wszystkim za pomoc :))
  • jaką obecnie myszkę używasz: jakaś bezprzewodowa za 50 zł
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie orientuje się
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: nieska/średnia
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie LoL, ale chcę wystartować z CS:GO, dlatego chciałbym coś dobrać głównie pod te 2 tytuły
  • jaką masz obecnie podkładkę: z ikei za 10zł :'d ale tym też chciałbym się zająć
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocznych, ponieważ ich nie ma, ale chciałbym, aby na pewno były 2 boczne
  • twój budżet: max 150 zł
  • jaki chwyt stosujesz: mała myszka w zestawie z lapkiem była, więc coś między claw grip a finger
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19-20 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: myślę, że tak, najlepiej na finger/palma, ale jestem otwarty na wszelkie inne propozycje
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: oczywiście
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: póki co była niezawodna, po prostu potrzebuję czegoś lepszego
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? najlepiej, żeby tak było
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
    Co do wyglądu nie mam uwag. Natomiast mam kilka myszy na oku, przede wszystkim 2 - ss rival 100 i CM Storm Alcor. Poza tym biorę pod uwagę jeszcze Roccat Savu i może uda się jeszcze dorwać Kone Pure'a Opticala.
    Dużo prośba, jeśli macie porównanie tych myszek to opiszcie proszę, szczególnie interesuje mnie zestawienie tych 2 pierwszych, która lepiej wg Was się sprawuje? Oczywiście jeśli macie inne propozycje, to chętnie wysłucham.
Odpowiedz
#2
Przy tej wielkości dłoni to chwycisz na swój sposób praktycznie wszystko. Niestety rivala 100 nie mieliśmy nigdy, więc nie wiem czy czy ten sensor dużo się różni od A3050. Moim zdaniem to powinieneś udać się do jakiegoś sklepu typu media, saturn, rtv i przymierzyć Roccat Kone Pure (ten sam kształt co optical lub military - czasem są po 160 zł na promocjach) jeżeli Ci przypasuje to czekaj na promocje kone military w wersji desert lub camo (tylko te są przeceniane :P). Alcor jest sprawdzony i w cenie do 150 zł będzie to zawsze pewny zakup.
Odpowiedz
#3
Kone Pure czy Alcor, która lepiej wypada w tym zestawieniu?
Odpowiedz
#4
Jeżeli kone pure to tylko military. Lepszy sensor ale mniejsza, przymierz nie wiem deathaddera albo cos takiego i jak pasuje to kup Alcora ;p a kone sa wszystkie takie same tylko różnią sie sensorem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Chodzi mi konkretnie o kone pure optical black edition, to ma chyba to samo co military czy sie mylę?
Czyli Alcor lepszy od r100?
Odpowiedz
#6
W pierwszej kolejności przymierz Kone Pura. Tak, black edition jest tym samym co military, wiec w przypadku gdy kształt będzie Ci pasować, to możesz kupić. Alcor jest sprawdzony, Rival 100 nie, więc pomiędzy nimi to sam musisz zadecydować.
Odpowiedz
#7
Dołóż do - Zobacz ofertę: Mysz dla graczy SteelSeries Rival 6500DPI +GRATIS
http://allegro.pl/showItem2.php?item=5816083524
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Max 150 zł :) roccat odpadł, zastanawiam sie nad r100 a alcorem?
Chyba, ze ma ktos jeszcze jakas alternatywę :)
Odpowiedz
#9
Weź Alcora bo masz duże ręce, bedzie wygodniejszy a i sensor m lepszy :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Dziekuje wszystkim za pomoc, udało mi sie dorwać zwykłego Rivala w przestępnej cenie. :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.