• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór mechanicznej wygodnej z klawiszami multimedialnymi.
#1
    Cześć, moja obecna klawiatura przeżywa ciężkie chwile po zalaniu, i zaczyna mocno zawodzić, więc wypadało by zastanowić się nad jakąś inna klawiaturą.twój budżet: 300-400 wiadomo, że im mniej tym lepiej, bo i zawodowo nie gram :)
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury mechaniczna

    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników - jeżeli nie wiesz, to napisz nam: nie wiem
    1. w jakie gry grasz? Głównie fpsy, CSGO oraz BF4
    2. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie, małe dłonie
    3. czy dużo piszesz na klawiaturze? Sporo
    4. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Dobrze by było, gdyby wygodnie się na nie pisało i ręce nie męczyły.
  • czy chcesz podświetlenie? Nie
  • czy chcesz makra? Nigdy nie używałem, więc raczej nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Tak, głównie zależy mi na takim standardzie jak głośność, a jak przypadkiem miała by jakieś dodatkowe do zaprogramowania to pewnie i je bym wykorzystał.
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Tak, w obecniej mam i bardzo sobie cenię.
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Nie

  • twoje uwagi: Moja obecna klawiatura to Logitech Wave, i jest dla mnie mega wygodna i bardzo sobie cenię jej funkcjonalność, niestety po zalaniu zaczyna trochę szfankować i trzeba myśleć powoli o wymianie.

#2
pamiętaj, że mechaniki są proste, więc jak jesteś bardzo przyzwyczajony do kształtu wava to może ci być mało wygodnie. Jak się jednak zdecydujesz to zobacz na nasze zestawienie polecanych, wszystkie tam podane są same dobre.

sugeruję ci mx browny


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.