• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idealna mysz z podkładką do gier
#1
    ZNAJDŹCIE MI MYSZKĘ IDEALNĄ. Chciałem was prosić o znalezienie mi jak najlepszej myszki, ale bez przesady z ceną (chce wiedzieć na co mam odłożyć i ile)
  • jaką obecnie myszkę używasz: natec snipe
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 2,05
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ?
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 27
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Counter Strike Global Offensive i jak jest jakaś premiera to Assassin's Creed i jakieś inne fajne tytuły :D (ale myszka ma być pod CS:GO)
  • jaką masz obecnie podkładkę: biurko
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tak, dwóch
  • twój budżet: niby nieograniczony, ale bez przesady :P
  • jaki chwyt stosujesz: claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+1+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1.7cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: chyba
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chce mieć jakąś bardzo dobrą mysz do CS
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): światełka mi są ZBĘDNE (tylko się dopłaca), ale jak już są to trudno :D wygląd mi ogólnie obojętny, przecież chcę grać, a nie ją oglądać
Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): nie wiem jaka jest różnica w odczuciu :(
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 35cm x 42cm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie, to zakup na lata :)
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? jak najniższa...
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: proszę mi coś znaleźć odpowiedniego do doradzonej myszki :) (nie znam się kompletnie na podkładkach)
Odpowiedz
#2
Ja bym polecił moze cos od zowie w stylu za13/ ec2-a ? fk2 tez mogła by byc w sumie ale jeśli chodzi o zowie to czekaj na nowe z benq bedą mieć omrony zamiast huano (lżejsze przyciski) :) ewentualnie cos od Mionixa Castor (posiadam zamieniłem z zowie fk1 i dla mnie o wiele lepsza myszka) lub Avior 7000.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
proszę też o napisanie ceny do każdego jak ktoś może :)
Odpowiedz
#4
ZA13 :249+WYSYŁKA
EC2-A :239+WYSYŁKA
CASTOR:289+WYSYŁKA
Odpowiedz
#5
jak głównie pod CSa to imo ZA13 lub FK2 + Zowie G-SR
Odpowiedz
#6
nie no podkładka za 100zł to chyba przesada za kawałek materiału :/
Odpowiedz
#7
No cóż... Swoje kosztuje jak każda z high-tieru... ważne byś najpierw kupił którąś z myszy powyżej... Jeśli nie chcesz płacić za kawałek materiału 100zł to możesz kupić coś czarnego za 20zł (np a4tech 200mp lub 500mp) i będzie i tak lepiej niż twoje wcześniejsze ustawienie które miałeś... Troche dużo kosztują te myszki ale no cóż jak kupować to coś dobrego...
Odpowiedz
#8
Biore zowie fk1/fk2 chyba. Jaka jest roznica miedzy tymi modelami bo cenowo zadna? I to bedzie chyba najlepszy wybor do cs go? :D
Odpowiedz
#9
Tylko kształt i wymiary są inne...
Sa teraz 2 wersje tych modeli:
Starsze : Przyciski Huano (twarde) scroll (24 skokowy z dziwnym 1 milimetrowym luzem) i żółtym/białym logo
Nowe : Przyciski Omron (lekkie) scroll (16 skokowy nie testowałem czy poprawili bo nie mam) i czerwonym logiem podświetlanym oraz na bokach ma napisane benq

Szczerze to bym czekał tak jak to amok powiedział na nowsze wersje...
A i tak to jest bardzo dobry wybór do cs... Wielu właśnie pro-gamerów używa tej myszy na lanach bo nie trzeba sterowników
Popatrz np tu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...1762004852

(Przejedź maksymalnie w prawo by zobaczyć podkładki i myszki)
Odpowiedz
#10
na 17cm Zowie moze byc za duza :) na 19 jest na styk :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.