• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: natec snipe
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: wydaje mi sie ze 600 aczkolwiek nie jestem pewien,  malo sie na tym znam
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): w CS:GO 2.05
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):???
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 27cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): glownie counter strike global offensive
  • jaką masz obecnie podkładkę: nie mam,  biurko 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): uzywam obu bocznych,  1 do ts drugi do cs (komunikacja) 
  • twój budżet: 150zl
  • jaki chwyt stosujesz: claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+1+1
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka) : 17cm
  • jaka jest grubość twojego palca :1.7cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: mysle ze tak,  najwyzej zmniejsze czulosc w grze
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: klik wysiadl i potrafi przerywac albo klikac 2 razy
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): NIE potrzebne mi swiatelka,  tylko rozprasza i sprawia ze myszka jest drozsza.  Chcialbym prosic o doradzenie kilku najlepszych w tej cenie modeli (jezeli jest jakas tansza to prosze tez o link do niej,  najwyzej za reszte pieniedzy kupie podkladke :) ) 
  • Prosze tez jak ktos ma ochote jakas tania podkladke do tej myszki ktora doradzicie :) 
Odpowiedz
#2
Wiesz do 150 zł to w zasadzie są tylko CM Alcor, Rival 100 (aczkolwiek nie dam głowy, bo nie testowany przez nas, ale opinie ma ok, szału nie ma ale w tej cenie i pod claw wydaje się spoko) i czasem za 160 zł jest na promocji Kone Pure Military (teraz cięzko dostać chyba, bo nie widzę w sklepach)

ps. nie formatuj tekstu tylko pisz na standardowym :D bo za duże te literki są i nic nie widać :D wiem, ze forum jest jakie jest, ale ważne że działa :P
Odpowiedz
#3
Pisane z telefonu i dlatego :p dzieki za pomoc, czekam na dalsze propozycje
Odpowiedz
#4
nie ma nic więcej godnego uwagi ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.