• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka +/- 150zł
#1
    Siemka, byłbym wdzięczny za pomoc w wyborze myszki. ;)
  • jaką obecnie myszkę używasz: HP BR376AA
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):średnia-wysoka
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie posiada
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 40 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Warcraft 3: The Frozen Throne; RTS-y
  • jaką masz obecnie podkładkę: no-name, gadżet firmowy
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam
  • twój budżet: ok. 150zł
  • jaki chwyt stosujesz: claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: niechętnie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: kiepskie wykonanie, szczególnie boków (odklejająca się pod wpływem potu guma)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? najlepiej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):wygląd prosty i gustowny, bez zbyt dużej ilości bajerów, mam skłonność do potliwości dłoni
Odpowiedz
#2
CM Storm Xornet II powinien w 100% wystarczyć. Od siebie polecam jeszcze Roccat Lua, Savu i Kone Pure Military Edition, ale to głównie dlatego, że jestem fanbojem tej firmy. :P Chodzą też plotki, że Kana v2 jest dobra pod claw gripa, ale nie udało mi się tego sprawdzić w praktyce.
Odpowiedz
#3
Dzięki. Nie bardzo lubię takie "zbite" myszki, jak ten Xornet. A Roccaty mam na oku. :P

A co powiesz o ASUSie ROG Sica? Warto? A CM Storm Alcor? Zwłaszcza zależy mi na opinii nt. tego Alcora.
Odpowiedz
#4
O Asusie w życiu nie słyszałem właściwie i myślę, że nie bez powodu, natomiast o Alcorze słyszałem bardzo pozytywne opinie, o ile w jakimkolwiek stopniu Ci to pomoże. :D
Odpowiedz
#5
CM Storm Alcor jak dla mnie faworyt, a jeśli chodzi to wpromocji na Xkom masz Rival 100 za 119 zł :)
Odpowiedz
#6
Up : juz nie działa ta promocja :/
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Na sica będzie CI się bardzo pocić dłoń. Na ZA13 dobrze się gra w w3 , pewnie z omronami będzie jeszcze lepiej wiec może rozważ dołożenie do niej i zaczekaj na wersję Benq:) Xornet II ma fajny klik, ale do w3 zapewne wolisz małe i chude myszki, żeby mieć maksa kontroli.

Rival 100 w teorii by się nadał (niestety nie testowaliśmy go nigdy) ale z opinii powinien być spoko.

a tak ps. Hail Grubby the king of orcs :D <3 zajebiste ma na youtubie te filmiki https://www.youtube.com/watch?v=Kf8GpmFVLNY się grało kopę lat w w3 tft, do teraz na micro arenach testuje myszki, jak jest jakiś lag button lub klik trefny to od razu wychodzi^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.