• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana MX510 [FPS]
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: dziadziuś Logitech MX510
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach: niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO, BF3
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7-300MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2
  • twój budżet: ~250
  • jaki chwyt stosujesz: palm/fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: ~18
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: ~2
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: niekoniecznie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: oczywiście
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: sensor już trąci myszką :)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): zależy mi na sensorze, wygląd na dalszym planie

Osobiście myślałem nad Zowie FK1 oraz Rival 300, jednak nie wiem, czy po ~10 latach na MX510 nie przeżyje szoku w związku z wagą/kształtem/rozmiarami. Wizualnie zakochałem się w G502, ale jeżeli sensor odstaje, to odpada. Kształtem najbardziej do MX510 zbliżona jest G500s, jednak pewnie i tutaj lepsze alternatywy się znajdą.

Z góry dziękuję za podpowiedź.
Odpowiedz
#2
G502 możesz przymierzyć w dużych sklepach, bo przeważnie wszędzie je mają. Jeżeli dobrze Ci leżała mx510 to G502 powinna też. Sensor ma bardzo dobry.
Odpowiedz
#3
Ewentualnie zowie ec1-a powinna byc bardziej podobna od fk1 np :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
(12-18-2015, 10:34 AM)t4co napisał(a): . Sensor ma bardzo dobry.

Fantastyczna wiadomość :)

Rozumiem, że w porównaniu do MX510 odczuję znaczącą różnicę w dokładności? Tyle lat minęło jakby nie patrzeć od premiery tego gryzonia... Oczywiście przyjmując, że potrafię wykorzystać możliwości i "umiem przycelować".
Odpowiedz
#5
ja miałem mx510, teraz mam Rivala. Różnica kosmos:) Rival jest wygodniejszy, przeżyjesz szok!!! Co do sensora, przeżyjesz znowu szok!!

mx510 przy 800dpi interpoluje jak głupi:D Chyba połowa zbieranych punktów jest z kosmosu. Sprawdź sobie jakimś programem, ciągnąc kursor będzie nadawał morsem:) Rival tak nie potrafi:D

http://test-gear.pl/forum/showthread.php...d=74#pid74

Pozdrawiam starego wyjadacza:D


ps. jest tylko jeden problem.. druga myszka do pracy to spory wydatek, bo badziewia już się używać nie chce a żadna firma nie kupuje takich myszek :D
Odpowiedz
#6
przy szybkich ruchach odczujesz, do tego z tego co pamietam to mx510 ma odrobinę predykcji, bedzie na pewno na plus :)
Odpowiedz
#7
No nic, dzisiaj odbieram wieczorem G502 z XKOM :

Zapewne będę zadowolony, ale jeszcze się pochwalę po kilku dniach testów.

(12-18-2015, 05:25 PM)minciu napisał(a): Pozdrawiam starego wyjadacza:D



No bez przesady, nie aż taki stary (aczkolwiek czasy CS'a jeszcze bez STEAM pamiętam doskonale...) :)
Odpowiedz
#8
i jak różnica ^^ ?
Odpowiedz
#9
""przy szybkich ruchach odczujesz, do tego z tego co pamietam to mx510 ma odrobinę predykcji, bedzie na pewno na plus :)""

przy wolnch ruchach też to czuć, w momencie kiedy trafiamy chociażby w X na zamykanym oknie:D mx510 była OK przy rozdzielczości 800x600... bo to było standardem za jej czasów. 1024x768 jak ktoś miał lepszy monitor to mógł sobie na takie coś pozwolić przy zachowaniu stabilnego ekranu.. bo mniej jak 85Hz na CRT było zabójcze dla oczu i głowy..
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.