• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS:GO <200zł
#1
Witam. Rozważam zakup nowej myszki jeszcze w tym roku i chciałbym Was prosić o pomoc w jej dobraniu :)
  • jaką obecnie myszkę używasz: Tracer Pert-Trm503
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 1.5 w CS:GO
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): x
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Nie mogę teraz sprawdzić :/
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie CS:GO, rzadziej BF3/4, wszelkiego rodzaju RPG
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK
  • ile przycisków używasz w myszce: Wszystkich :v Bocznych do komunikacji CS:GO/TS3
  • twój budżet:140-200zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce : 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni : 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: 1,8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Mogę się dostosować :V
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak-400/800
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Brak odpowiedniej precyzji/ wysoka akceleracja 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak
Myślałem nad SS Rival (lecz słyszałem, że jej gripy szybko się ścierają) oraz CM Storm Alcor :)
Odpowiedz
#2
Alcor ma dosc wysoki LOD wiec na Twoim miejscu wziąłbym albo Rivala albo dołożył do jakiejś zowie : ec1-a ZA11 lub fk1 :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(12-08-2015, 05:49 PM)Amok napisał(a): Alcor ma dosc wysoki LOD wiec na Twoim miejscu wziąłbym albo Rivala albo dołożył do jakiejś zowie : ec1-a ZA11 lub fk1 :)

Właśnie też myślałem nad którąś Zowie... Jednakże cena nie może przekraczać 200zł...Co myślisz o używanych? Warto by było się nimi interesować?
Odpowiedz
#4
Ja kupiłem miesięczna fk1 za 180zl uważam to za dobra cenę, a niedawno zowie ec2 sprzedałem za 100zl. Według mnie jeśli ma kilka miesięcy czyli mniej niż rok i dowód zakupu (faktura lub paragon to warto brać ) bo zowie sa najmniej awaryjne według mnie :) kolega ma na sprzedaż ec1-a moze 3miesiexzna za 180. Jak chcesz to pisz do mnie pw to ci dam namiary :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
(12-08-2015, 05:59 PM)Amok napisał(a): Ja kupiłem miesięczna fk1 za 180zl uważam to za dobra cenę, a niedawno zowie ec2 sprzedałem za 100zl. Według mnie jeśli ma kilka miesięcy czyli mniej niż rok i dowód zakupu (faktura lub paragon to warto brać ) bo zowie sa najmniej awaryjne według mnie :) kolega ma na sprzedaż ec1-a moze 3miesiexzna za 180. Jak chcesz to pisz do mnie pw to ci dam namiary :)

Napisałem do Cb PW :)
Odpowiedz
#6
@UP
nie mogłeś napisać na PM do niego :P bo każdy użytkownik musi sobie zaznaczyć w opcjach możliwość otrzymywania PM'ów od innych użytkowników - teraz wam dopiero zmieniłem te ustawienia.
Odpowiedz
#7
Warto obadac- Zobacz ofertę: Myszka Zowie FK1 Pro Gaming Mouse Czarna
http://allegro.pl/showItem2.php?item=5852037796
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
za niedługo będą w sklepach Zowie z Omronami i innym scrollem (nie wiadomo czy lepszym czy nie ;p) ;)
Odpowiedz
#9
Dałbyś linka do tej informacji? Szkoda ze podświetlenia bez oprogramowania nie wprowadza ;D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
http://zowie.benq.com/news/5/zowie-refre...ct-line-up
Cytat:Szkoda ze podświetlenia bez oprogramowania nie wprowadza ;D
jedną ze zmian jest również wprowadzenie podświetlenia.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.