• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz na długi okres czasu.
#1
Witam.
Czytałem poradniki i informacje o sensorach zamieszczonych na stronie i mam swoje dwa typy: SS Rival 300 oraz Logitech G502. Którą z nich lepiej wybrać? Lub może polecacie coś innego? Zależy mi też na tym, aby były programowalne przyciski. 

Dodam też, że za 180 mogę mieć tę pierwszą z podkładką, zaś drugą za 240 bez. Nie ukrywam, że za tego logitecha sporo za dużo wg mnie chcą, ale jeżeli ma to być na lata, to może będę mógł dopłacić.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. :)

/schemat


Kod:
[list]
[*]jaką obecnie myszkę używasz:A4tech x7-748k v-track
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie mogę sprawdzić
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 8+ w cs:go np.
[*]czułość w Windows:6
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): parę cm
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): fpsy - cs go np, mmo - wow np, 
[*]jaką masz obecnie podkładkę: nie mam
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 6 minimum
[*]twój budżet: <200zł, ale mogę dopłacić
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a?Prawo
[/list]
Odpowiedz
#2
Zmierz twoja długość od palca do nadgarstka oraz do lini kciuka. Oraz podaj chwyt i czy wolisz myszki profilowane czy symetryczne :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(12-06-2015, 01:07 PM)Amok napisał(a): Zmierz twoja długość od palca do nadgarstka oraz do lini kciuka. Oraz podaj chwyt i czy wolisz myszki profilowane czy symetryczne :)
18,5 cm - palec do nadgarstka
9,5 cm - szerokość dłoni do kciuka
Chwyt chyba bardziej palm, ale mogę zmienić.

A co do profilowanych, czy symetrycznych to nie wiem. Nie mam porównania. Wcześniej używałem jakieś nonamy biurowe i tego v-tracka co mam aktualnie, kupowałem ze względu na wytrzymałość klików. On jest chyba profilowany i całkiem ok jest.
Odpowiedz
#4
Rival bedzie za duży na Twoja dłoń na palma, osobiście sugerowałbym Ci kupic zowie ec1-a lub mionix Naos z profilowanych a z symetrykow to mionix avior i zowie fk1/za11 lub za12 w zależności od wielkości. Bo różnią sie tylko rozmiarem, ja mam dłoń 18 i rival był za duży teraz mam fk1 i jest bardzo dobrze , w csgo lubuje sie myszki lekkie wygodne i z dobrym sensorem wiec co wybierzesz z tego co podałem to będziesz zadowolony g502 moze okazać sie za ciężka :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
(12-06-2015, 01:30 PM)Amok napisał(a): Rival bedzie za duży na Twoja dłoń na palma, osobiście sugerowałbym Ci kupic zowie ec1-a lub mionix Naos z profilowanych a z symetrykow to mionix avior i zowie fk1/za11 lub za12 w zależności od wielkości. Bo różnią sie tylko rozmiarem, ja mam dłoń 18 i rival był za duży teraz mam fk1 i jest bardzo dobrze , w csgo lubuje sie myszki lekkie wygodne i z dobrym sensorem wiec co wybierzesz z tego co podałem to będziesz zadowolony g502 moze okazać sie za ciężka :)
A jak jest z zowie i jej przyciskami? Da się je programować? Z tego co słyszałem, to chyba nie. 
Ciężar też nie robi mi różnicy, ponieważ lubie wiedzieć, że coś trzymam w łapie. ^^
Odpowiedz
#6
Nie da sie ponieważ to myszka plug and play. W csgo możesz chyba zbindowax jakaś funkcje pod dany klawisz i powinno działać. Dla mnie to mega zaleta ale dla kogoś moze byc wada :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Jeżeli waga Ci nie przeszkadza to Cougar M550 może też pasować. Jeżeli kształt G502 odpowiada to możesz go przymierzyć praktycznie w każdym dużym stacjonarnym sklepie.
Odpowiedz
#8
Dzięki za odpowiedzi. Co prawda zowie już skreśliłem ze względu na brak programowalnych przycisków oraz możliwości przestania grać w go(znudzi się etc.), więc skupię się na tej reszcie. Teraz czas przespać się z decyzją. Dzięki. ;)
Odpowiedz
#9
A moze mionix avior 7000? Ma oprogramowanie sensor 3310 jest symetryczna i to bardzo fajny wybór. Kosztuje 260zl w konputroniku czy Empiku :) sam zamiast fk1 miałem kupic mionixa ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.