• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rival za duży?
#1
Witam, oddałem Rival'a na gwarancje z powodu wytartych gumek po bokach i muszę czekać 2 tyg, przez ten czas używam takiej myszki: http://www.zonacomputers.hu/components/c...SO01BL.jpg i zauważyłem ze bardzo dobrze mi się ja trzyma (mimo dość sporej dłoni ok. 19cm) i o dziwo gra mimo iż ma tragiczny sensor i tutaj pytania.
Czy myślicie ze zmiana Rivala mogła by pomoc?

Czy myszka ROCCAT Kone Pure była by podobna do tej na której aktualnie gram?

Czy może po prostu złe trzymam Rivala (typowy palmgrip)?
Odpowiedz
#2
Jak bardzo zjechane miałeś te gumki? A no i czy dostałeś już odpowiedź czy Ci wymienią or something?
Odpowiedz
#3
Bardzo, jeszcze z tydzień i myślę ze dokopałbym eis do plastiku albo tego co się za nimi kryje bardziej ta z lewej strony ^_^ Oddałem do sklepu a oni wysłali do serwisu i kazali mi czekać tak do 2 tyg i tyle ;d
Odpowiedz
#4
Kone jest o wiele mniejsza od rivala, ma też inaczej wyprofilowaną prawą stronę niż mysz na zdjęciu, może być niewygodna. Lepszą opcją byłaby raczej zowie ec1-a.
Odpowiedz
#5
Czy EC1-A ma podobny kształt do Deathaddera/Chroma?
Odpowiedz
#6
Tak ma , ale jeat imo wygodniejsza
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Mionix Castor wydaje się podobny do tej myszki Canyon z twojego linka.
Odpowiedz
#8
Castor ma wyprofilowana prawa stronę na dwa palce i nie wiem jakby to wyglądało w moim przypadki bo np nie potrafiłem grac na Bloody V7.

Trzymałem w reku DA i powiem ze jest idealny i jak mówicie ze EC1-A jest podobna ( wygodniejsza ) to myślę ze była by idealna.
Odpowiedz
#9
To weź w takim razie EC1-A. Castor nie ma zbyt odczuwalnego tego profilu na prawej ściance.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.