• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana planów. Konkretnie do fps ( mionix, steel, zowie, func ? )
#9
bzdety, podejrzewam, że ktoś kto to recenzuje podnieca się tylko jak myszka ma milion dpi, świcie sie jak choinka, jak brak ciężarków mu przeszkadza, chociaż myszka waży idealnie 100g o idealnie rozłożonej masie, to tylko facepalma można zrobić. Słaba jakość wykonania :D? Myszka ma obecnie najlepsze komponenty, nie wiem nawet gdzie szukać lepszej jakości. Nie wiem co mu w ułożeniu bocznych przeszkadza... pewnie by się podniecał jakby miał tam przycisk aim albo coś. "unstable usb cable" - wtf? jeżeli chodziło mu o polling rate, to może gość ma uszkodzone porty usb w kompie, bo myszka ma stabilne wartości akurat.

właśnie dlatego powstał nasz serwis, bo ktoś widzi takie recenzje i jeszcze uwierzy, ze tak jest. Aż wszedłem zobaczyć ich inne recenzje i tak fragment z ich przykładowej recenzji:

"The second and more critical upgrade is in regards to the sensor suite. While the Z3RO G does indeed still use the Twin Eye sensor – capable of up to 5600 DPI and independent X & Y axis configuration (...). While we never had any problems with the Sentinel Advance, some consumers did run into major issues with regards to lift off and severe tracking problems. Both issues apparently couldn’t be completely fixed via firmware updates, thus justifying a new model."

krótko mówiąc nie testowali tego w ogóle, skoro nie potrafili zauważyć problemów z sensorem philipsa, też miałem ten model i było to oczywiste. O zgrozo, ktoś to czyta i uwierzy takim bredniom.

Wystarczy spojrzeć na ich opinie końcowe, w których najważniejsze jest, aby wyglądała ładnie myszka i miała jakieś bajery itp. Strach pomyśleć, jakby mieli myszkę Zowie, pewnie by napisali, że tragedia i odradzali zakup, bo nawet sterowników nie ma...

takie serwisy omijaj z daleka i to co piszą.


A co do podkładki, to różnica jest, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że tesoro ma inną powierzchnię, która jednak mniejszej grupie odbiorców przypasuje - taką bardziej gładką, jakby naoliwioną. Tabelka jest robiona w taki sposób, by móc porównywać względem siebie. Czyli jak masz coś z tej tabeli to wiesz co możesz się spodziewać po innym modelu. Gdy kupujesz po raz pierwszy to lepiej brać coś najzwyklejszego o przyjemnym materiale. Ważne jest też, by podkładka pasowała do myszki, a zowie jako, że ma dobre ślizgi do kontrolowania momentu zatrzymania, to dobierając jej podkładkę o dużej kontroli łatwiej Ci będzie panować na ruchami, w szczególności jak zjedziesz do niskich dpi i sensa. Na szybkiej powierzchni na początku nie jest to takie proste. Jak uznasz, że ten element Ci dobrze leży to wtedy można sięgać po szybsze powierzchnie.


Wiadomości w tym wątku
RE: Zmiana planów. Konkretnie do fps ( mionix, steel, zowie, func ? ) - Hya - 02-13-2015, 03:13 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.