• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 150zł
#1
Witam,

jaką obecnie myszkę używasz: HP Wireless Mouse X4000
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): X
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): X
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę: brak
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): chcę mysz z dwoma bocznymi przyciskami - wstecz/dalej
twój budżet: ~150 zł
jaki chwyt stosujesz: Palm Grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17-17.5cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.5cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Chcę przewodową
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Raczej tak
podkładka: Natec Genesis M11 mid lub A4Tech X7-300MP
uwagi: mysz ogólnie musi być dobra do wszystkich zadań w systemie (trochę grafiki, etc)
Odpowiedz
#2
Steelseries Rival 100, Cmstorm Alcor
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(11-27-2015, 01:58 PM)Amok napisał(a): Steelseries Rival 100, Cmstorm Alcor

rival 100 to lipa, alcor może być, ale lepiej savu za 100 zl z przesylka, a jeszcze lepiej roccat kone pure 5000 dpi (o ile kształt przypasuje)
Odpowiedz
#4
Dlaczego lipa? Miałeś w ręku ten model wgl?
Ja mam zowie fk1 i Rival 100 na codzień i jeśli ktoś nie ma budżetu na zowie czy mionixa czy rivala to dobry wybór. Ewentualnie Alcor jak ktoś lubi profilowane ;)

Żaden z roccatow nie będzie dobry do palma z taka dłonią. Juz prędzej claw. Imo bardzo dobra myszka - Roccat Kone pure Military z sensorem 3310. 160zl na Allegro ze sklepu Roccata . Ale to nie myszka pod Palmgrip ponieważ jest za mała, dodatkowo prawa strona jest nie wygodna i mi ta myszka zupełnie nie leży ;p wolałbym wygodniejszy kształt a troszkę gorszy sensor , ewentualnie naciągnąć budżet i tam nie ma juz żadnych ograniczeń kształt / sensor.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
(11-27-2015, 05:30 PM)Amok napisał(a): Dlaczego lipa? Miałeś w ręku ten model wgl?
Ja mam zowie fk1 i Rival 100 na codzień i jeśli ktoś nie ma budżetu na zowie czy mionixa czy rivala to dobry wybór. Ewentualnie Alcor jak ktoś lubi profilowane  ;)

Żaden z roccatow nie będzie dobry do palma z taka dłonią. Juz prędzej claw. Imo bardzo dobra myszka - Roccat Kone pure Military z sensorem 3310. 160zl na Allegro ze sklepu Roccata . Ale to nie myszka pod Palmgrip ponieważ jest za mała, dodatkowo prawa strona jest nie wygodna i mi ta myszka zupełnie nie leży ;p wolałbym wygodniejszy kształt a troszkę gorszy sensor , ewentualnie naciągnąć budżet i tam nie ma juz żadnych ograniczeń kształt / sensor.

rival 100 nie jest warty 160 zl, po drugie moj kolega ma 17 cm i moj savu lezy mu idealnie (palm grip), zreszta autor przymierzy i powie ;d szczeze ja mam 21 cm od nadgarstka i kupilem savu nie przymierzając i zmieniłem chwyt gdy sie przyzwyczailem (palmo-claw) :D
Odpowiedz
#6
ja bym brał Alcora, albo przyzwyczaił się do CM Xonet II - jej kształt do codziennego użytku jest mega fajny
Odpowiedz
#7
Tez bym był za alcorem :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.