• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy CS:GO
#1
jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech Glaser 70d
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: domyślne (brak możliwości wyboru)
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):CS:GO czułość 2 (raczej niska)
czułość w Windows:domyślna
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):nie posiada
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):21 cm
w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę:nie mam podkładki
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):nie
twój budżet:100-150
jaki chwyt stosujesz:palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo ręczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20cm
[Obrazek: rozmiar-palca-150x150.jpg]
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,7cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Uważam, że obecna mysz nie nadaje się do gamingu.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak.
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Interesowałby mnie prosty wygląd myszy, bez zbędnych bajerów.
#2
w zasadzie Cm Alcor powinien Ci przypasować, może Ciut mniejsza (chociaż nie jestem pewien od tego co masz, bazuje na zdjęciach) ale bardzo wygodna, lepszy sensor i jakość. cena ok 120zł.

ewentualnie o identycznym kształcie jak twoja jest a4tech xl750bh na A9500. Więc jest to znacznie lepszy sensor od tego co w tej glaser jest i kosztuje ok 80zł tylko.

między cm alcor a a4tech xl750 bh brałbym alcora, ale pamiętaj, że może trochę inaczej leżeć pod palcami. Jak Ci obecny kształt bardzo pasuje to bierz a4techa.
#3
Dzięki, właśnie zastanawiałem się nad Alcorem, tylko nie byłem pewny czy rozmiar będzie w porządku,bo ma bodajże 125mm, a moja obecna 115mm. A jaką podkładkę mógłbyś do tego polecić?
#4
chociażby natec m11,

to nawet lepiej, że jest większa, powinno być spoko :)
#5
W pewnym czasopiśmie komputerowym pojawił się test myszy komputerowych. Testowano 8 myszy. Wygrał proteus, drugi ...bloody terminator (a4tech), 7 - rival, ostatni Alcor... tyle, że w najważniejszym punkcie wypadł dobrze ^^. W ogóle zabawny test: doceniono gladiusa za 2000 Hz, wysoko proteusa za wagę ^^.
#6
lepiej nie czytać takich testów ;) gladius przy 2000hz jest nie do użytku na dzień dzisiejszy, a waga proteusa to zaleta jedynie dla pewnej grupy użytkowników tylko ;) Przykre, że takie testy w ogóle publikują :(
#7
Mysz i podkładka zamówione :). Mógłbyś mi jeszcze wyjaśnić czym się różni słaby sensor od dobrego? Wykonując ten sam ruch, mysz może inaczej go odczytać niż poprzednio tzn. w moim przypadku przesunąć dalej lub bliżej celownik?
#8
luknij na fragment poradnika o sensorach, tekst obok tabelki ;) http://www.test-gear.pl/sensor/


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.