• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steelseries Rival, Logitech G502 czy Roccat Kone XTD optical?
#21
Znowuż się nei sugeruj co pro używają, bo dasz im cokolwiek to i tak będą dalej jechać większość graczy :D

Ja bym XTD Optical brał na twoim miejscu jak kształt Ci pasował, zobaczysz przy szybkich ruchach w G502 jak Ci ten scroll będzie latać i ja kto denerwuje :P
Odpowiedz
#22
G502 już wyeliminowałem, dużo wycyztałem o tym kolebiącym się scrollu i o jego ciężkości, rozważam teraz rivala i xtd. :)
Odpowiedz
#23
Witam ponownie, najprawdopodobniej zdecyduję się na Rivala, ale mam jeszcze pytanie, jak się ma np. G402 do Rivala właśnie, z tego co wiem to sensor jest gorszy, ale też wiem, że dość dużo graczy używa tą 402, która lepsza do LoL i CSGO?
Odpowiedz
#24
Idź do jakiego saturna lub media bo na 90% będą mieć na półce i g402 i Rivala więc wybierz tą której kształt Ci się bardziej podoba :)
Odpowiedz
#25
A jeśli chodzi o aspekt techniczny? Dlaczego dość duża rzesza graczy decyduje się właśnie na G402? Czytałem Wasz artykuł odnośnie sensorów i według niego wychodzi, że 402ójka ma sensor 2 półki niżej. Jak to wygląda w praktyce?
Odpowiedz
#26
Każda drużyna jeżeli jest sponsorowana przez logitecha to musi grać na jakiejś myszce Logitecha, a nie ukrywając jedynie G402 jakoś się do tego nadaje pod względem kształtu (g502 w sumie też jest ok, ale nie każdemu pasuje ten chyboczący się scroll) Po prostu muszą wybrać model z oferty danego producenta.
Odpowiedz
#27
W takim razie nie będąc w żadnej drużynie, nie będąc zobowiązany w stosunku do żadnej firmy powinienem wybrać rivala? ;'p
Odpowiedz
#28
(11-20-2015, 11:12 AM)Fixon napisał(a): W takim razie nie będąc w  żadnej drużynie, nie będąc zobowiązany w stosunku do żadnej firmy powinienem wybrać rivala? ;'p

Wydaje mi się, że powinieneś. Steelseries zarzeka się, że poprawiło jakość gumy po bokach - nie wiem ile w tym prawdy i na jaki egzemplarz trafisz, ale w razie czego możesz liczyć na darmową wymianę w ramach gwarancji producenta. 

G402 przekreśla w moich oczach przycisk na scrollu, wciska się nazbyt twardo i posiada płytki skok.
Odpowiedz
#29
serio idz do saturna, przymierz obie i wybierz tą co lepiej leży, na pewno będziesz zadowolony później :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.