• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 250zł
#11
Cytat:Nie wiem, po co wydawać 7 dych na podkładkę. Ja mam swoją MP-01 Gaming Pad za 15 zł. 400x450. Slizg odpowiednia, myszka nie pływa, ale ładnie ślizga się. Nie porusza się po biurku. Ale jeśli chcesz coś droższego ,,gamingowego" to Taito King Size da radę znaleźć. Aczkolwiek coś z podkładek Steelseries też będzie równie dobre np. duży QCK.
Po pierwsze zależnie od użytego materiału podkładki mogą różnie współpracować z sensorami, niższy max speed w sensorach adns3050 i adns3090, i tak już posiadających nie za wysokie wartości, może mieć spore znaczenie.
Po drugie podkładki oferują bardzo dużą różnorodność pod względem charakterystyki ślizgu, wiadomo, że można znaleźć szybkie podkładki w niższym segmencie cenowym, jak i takie dające lepszą kontrolę, ale te droższe mogą oferować oba te parametry jednocześnie, wyższa cena może mieć również uzasadnienie w tym jak długo podkładka zachowa swój ślizg oraz w ogólnej żywotności i wytrzymałości. Nie uwzględniasz również indywidualnych preferencji ślizgu, sam używałem roccat taito przez kilka lat i więcej bym tej podkładki nie wziął, podobnie jak w innej bardzo popularnej podkładce - razer goliathus, nie odpowiada mi jej ślizg.
Odpowiedz
#12
(10-31-2015, 01:17 PM)Czyszczu napisał(a):
(10-30-2015, 10:27 PM)SkurczyByk napisał(a): Mam jeszcze pytanie bo w tescie Zowie ec1-a pisaliście że na podkładce tesoro x4 myszka ma mniejszą predkość maksymalną, ma to jakieś duże znaczenie czy nie bo własnie chciałbym kupić tą podkładke a jeśli ma to zaproponujcie jakiegoś szmaciaka do 70zł o podobnych wymiarach

Nie wiem, po co wydawać 7 dych na podkładkę. Ja mam swoją MP-01 Gaming Pad za 15 zł. 400x450. Slizg odpowiednia, myszka nie pływa, ale ładnie ślizga się. Nie porusza się po biurku. Ale jeśli chcesz coś droższego ,,gamingowego" to Taito King Size da radę znaleźć. Aczkolwiek coś z podkładek Steelseries też będzie równie dobre np. duży QCK.
Jeśli zdeycdawałbyś się na Savu to Taito byłoby idealne, bo wspaniale wspólgrają te ślizgacze z powierzchnią tej podkładki. Teraz za ok 150 zł jest Kone Pure z PMW3310, czyli lepszy od 3090, bo ma większą predkość maksymalną. Więc ja to widzę tak: Kone Pure (Black edition) + Taito King Size i reszta na piwo :D

Nie dzieki ale nie che jakiś badziewnych podkładek za pare złoty które nie mają nawet obszytych boków a co dopiero mówić o tym żeby nie wchłaniała wilgoci czy o łatwości utrzymania w czystości . A co do kone pure, nie chce miec nic od roccata bo ich produkty są poprostu słabe. I tak wezme zowie ewentualnie rivala. A na piwo kasę jeszczę mam ;)
Odpowiedz
#13
Zowie EC1-a bedzie pasowała do tesoro x4 czy nie bardzo przez to że na tej podkładce osiąga mniejszą predkośc maksymalną czy to bez dużej róznicy ?
Odpowiedz
#14
(10-31-2015, 09:43 PM)SkurczyByk napisał(a): Zowie EC1-a bedzie pasowała do tesoro x4 czy nie bardzo przez to że na tej podkładce osiąga mniejszą predkośc maksymalną czy to bez dużej róznicy ?

Bez różnicy bo praktycznie nie da się przekroczyć tej prędkości.
Odpowiedz
#15
jak zaznaczamy w tabeli, że częściowa kompatybilność to oznacza, że podczas grania były zauważalne problemy - każdy szybszy ruch (jakie nieraz wykonuje się w CSie) po skosie skutkował załamaniem ruchu kursora. Ciężko jednak na 100% powiedzieć, czy w innym modelu EC lub na nowej X4 będzie taki sam problem (podkładka jednak już swoje lata ma i sporo było na niej przegrane).

Podobna do X4 jest Taito
Odpowiedz
#16
(10-31-2015, 01:17 PM)Czyszczu napisał(a):
(10-30-2015, 10:27 PM)SkurczyByk napisał(a): Mam jeszcze pytanie bo w tescie Zowie ec1-a pisaliście że na podkładce tesoro x4 myszka ma mniejszą predkość maksymalną, ma to jakieś duże znaczenie czy nie bo własnie chciałbym kupić tą podkładke a jeśli ma to zaproponujcie jakiegoś szmaciaka do 70zł o podobnych wymiarach

Nie wiem, po co wydawać 7 dych na podkładkę. Ja mam swoją MP-01 Gaming Pad za 15 zł. 400x450. Slizg odpowiednia, myszka nie pływa, ale ładnie ślizga się. Nie porusza się po biurku. Ale jeśli chcesz coś droższego ,,gamingowego" to Taito King Size da radę znaleźć. Aczkolwiek coś z podkładek Steelseries też będzie równie dobre np. duży QCK.
Jeśli zdeycdawałbyś się na Savu to Taito byłoby idealne, bo wspaniale wspólgrają te ślizgacze z powierzchnią tej podkładki. Teraz za ok 150 zł jest Kone Pure z PMW3310, czyli lepszy od 3090, bo ma większą predkość maksymalną. Więc ja to widzę tak: Kone Pure (Black edition) + Taito King Size i reszta na piwo :D

Sorry za offtop, ale mam pyt. przy okazji tej wypowiedzi gdzie kone pure'a można dorwać za 150 zł?
Odpowiedz
#17
Był na procpu.pl ale chyba chwilowo jest wyprzedany.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.