Ankieta: Którą wybrać?
Ankieta jest zamknięta.
Imperator
0%
0 0%
KB-G265
66.67%
2 66.67%
Inna
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genius Imperator czy KB-G265
#1
twój budżet: 120 pln

jaki chcesz rodzaj klawiatury: membranowa

w jakie gry grasz? FPS, MOBA, MMORPG

czy masz masywne dłonie czy nie? Nie

czy dużo piszesz na klawiaturze? Tak

czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Nie

czy chcesz podświetlenie? Niewymagane

czy chcesz makra? Niewymagane

czy chcesz dodatkowe klawisze? Multimedialne

czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Tak

twoje uwagi: Waham się pomiędzy GENIUS Imperator a GENIUS KB-G265
#2
Genius robi ogólnie dobre klawiatury. Imperatora wydaje się całkiem sensownym wyborem ale tylko jak potrzebujesz dodatkowe klawisze i makra. Zaletą Genius kb g265 jest to, że praktycznie nie ma co się w niej zepsuć, a do tego ma przyjemne podświetlenie i fajny profil i to raczej ją bym wybrał ;) Nie ma specjalnie konkurencji w tym przedziale cenowym. Wcześniej był logitech g105 za 150zł ale teraz cena podskoczyła do 200zł i już tak opłacalna nie jest ;)
#3
Trochę już pewnie zbyt późno ale może w przyszłości ktoś tu zajrzy i mu to pomoże. Potrzebowałem kupić jakąś tanią klawiaturę z podświetleniem. Do wyboru miałem Natec RX22 albo tego Geniusa KB g265. Pomacałem obie i wybrałem Geniusa ponieważ był lepiej wykonany (Natec uginał się (!!) podczas wciskania klawiszy i dodatkowo klawiatura nie była zbyt stabilna (łatwo się przesuwała). No i okazało się że w pierwszym Geniusie nie działały niektóre przyciski i hub usb. Drugi egzemplarz po wymianie zawieszał losowo komputer (po 10 min. , 40 ,godzinie , dwóch) i trzeba go było resetować przyciskiem na obudowie. Oba egzemplarze sprawdzane na moim komputerze i przez sprzedawce w sklepie. Ostatecznie stałem się posiadaczem A4Tech B120 i póki co jestem bardzo zadowolony.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.