• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka cs go.
#11
Nie pozostanę jednak przy myszkach Rival, fk1 i avior 7000. Rival przekonuje mnie swoją nazwą i że jest ciekawa już kiedyś miałem ją kupić ;p fk1 przekonuje mnie tym że bardzo dużo os nią gra w cs bo tylko do tego będzie ona przeznaczona a avior przekonuje mnie tym że jest połączeniem wszystkich tych myszek i ma sterowniki co jest na + a fk1 nie ma. Będę grał łagodnym claw + palm. W mojej x7 f3 gram bardziej fingertrip bo nie dotykam dolną częścią dłoni bo jest za mała a jak łapie ją palm grip to ~2cm.
Sorry że nie mogę się zdecydować ale taki jest już mój typ człowieka i chce dobrze wydać pieniądze :P
#12
wiadomo, nie ma co pochopnie kupować. Rivala możesz przetestować w saturnach bo ostatnio byłem i widziałem że są wystawione :)
#13
Saturna w Biłgoraju niestety nie ma ale może będzie w mediaexpert albo w komputroniku niedługo się wybiorę.

@Edit
Niestety nie znalazłem żadnej z tych myszek :/
#14
to do lublina musisz jechać hehe
#15
Chyba zdecydowałem, kupuje stąd aviora: http://allegro.pl/mionix-avior-7000-konk...82370.html
Tylko zapytam gościa jeszcze jak jest z gwarancją czy wgl jest, mam nadziej że nie będzie problemu z zagraniczną firmą?
Czym się różni avior 7000 a avior 8200?Aha, powiedzcie mi która z myszek przypominała by kształtem, profilem bardziej a4tech x7 f3 ?
#16
żadna nie jest podobna do tego a4techa. Na tej aukcji jest to myszka z massdropa, ale gwarancja chyba jest przez stronę producenta więc raczej powinien być git :) Avio 7000 ma lepszy sensor pmw3310, avior 8200 ma laser avago 9800 którynie opłaca się już brać.
#17
OK, 14dni na zwrot jest to jak coś się ogarnie, mam nadzieję że macie rację i mi myszka przypasuje do mojego dziwnego gripu :D Jutro postaram się zamówić jak mi odpowie gość z aukcji.
#18
Załatwione dziś kupie, a ta myszka nie jest bardziej pod lewo recznych i jaka najlepsza podkładka do aviora (taka większa :D)
Myszki z massdrop są oryginalne?
#19
tak oryginalne :) w sumie od aviora każda dobra ;) dobrze pasuje np. qck+ bo avior ma szybkie ślizgacze i nie każdy lubi szybką podkładkę i szybkie ślizgi, więc taki qck pasuje wtedy ;)
#20
Avior zamówiony, we wtorek powinien być wtedy dam odpowiedz :) ktoś zamawiał go z massdrop, bo ponoć opakowania nie są zaklejane np na taśmę.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.