• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz ~300zł
#1
Jaką obecnie mysz używasz:
Razer DeathAdder 3,5
Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:
900 DPI
Czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):
Niska 2,14 w CS:GO
Czułość w Windows:
Domyślna - nigdy jej nie zmieniałem
Czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
900 DPI
Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
36 cm
co grasz (podaj tytuły gier):
Tylko w CS:GO ze względu na studia i brak czasu
Jaką masz obecnie podkładkę:
Steelseries QCK - ale jest bardzo stara i zniszczona, mam zamiar ją zmienić w najbliższym czasie na taką, żeby pasowała do myszki
Ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):
Używam wszystkich przycisków na mojej myszce, ale jako dodatek, nie są dla mnie niezbędne i nie będę czuł się "okaleczony" jeżeli będę miał tylko trzy podstawowe.
Twój budżet:
Chciałbym zmieścić sie w 300zł ale dopuszczam wahanie  +/- 50zł 
Jaki chwyt stosujesz:
Palm i claw grip. Stosuję je naprzemiennie, w zależności od tego, kiedy z którym się lepiej czuję, częściej Claw grip.
Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):
1+2+2
Jesteś lewo czy prawo ręczny/a:
Prawo.
Jaka jest wielkość Twojej dłoni:
20 cm
Jaka jest szerokość twojego palca wskazującego:
2 cm
Czy chcesz zmienić swój chwyt:
Stosuję dwa chwyty, oba są dla mnie wygodne, jednak nie dopuszczam możliwości zmiany na finger grip.
Czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie:
Tak
Co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło:
Moja myszka jest już bardzo stara, ślizgacze poodpadały, kółko ciężko chodzi, klikniecia przycisków są "niesatysfakcjonujące", początkowo były idealne, teraz przyciski są po prostu zużyte. Czasami mam wrażenie, że kształt tej myszy nie do końca mi odpowiada, mam szeroką dłoń, a myszkę trzymam lekko bokiem, więc kiedy trzymam ją całą dłonią szybko trace komfort z jej użytkowania (wszystkie palce wystają poza mysz, a kciuk nie może komfortowo leżeć na jej boku, przez co szybko się męczy i dostaję skurczy).
Czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce:
Tak
Uwagi:
Jeżeli moja obecna podkładka będzie kompatybilna z nowa myszą to nie będę jej wymieniał, w przeciwnym razie dokupie odpowiednią podkładkę. Przez kształt obecnej myszki bardzo ciężko mi jest ją wyczuć (niepełny kontakt dłoni z powierzchnią myszy). Bardzo często przy szybszych ruchach tracę totalnie wyczucie myszki, "lata" mi ona w dłoni. W dodatku, przez brak antypoślizgowych powierzchni po bokach myszki, używając claw grip myszka bardzo szybko zaczyna mi się ślizgać w dłoni.
Odpowiedz
#2
musisz wziąć pod uwagę,że przy tej wielkości dłoni jak położysz na myszce całą dłoń to zawsze będą Ci palce wystawać, gdyż nie ma tak dużej myszki że pomieściła taką rękę ;D Ja bym Ci polecił albo Rivala, którego z reguły bardzo sobie chwalą osoby o dużych dłoniach albo Mionix Aviora bardziej pod claw gripa.
Odpowiedz
#3
Czy Rival też nada się do claw gripa? Zależy mi na tym, żeby pewnie leżał. Jak wypada w porównaniu do DeathAddera 3.5? Mowie tutaj stricte o jakości wykonania, żywotności i precyzji. Będę do niego potrzebował jakąś specjalną podkładę?
Odpowiedz
#4
Znajomy kupił 3 tygodnie temu rivala, 20cm wielkość dłoni i gra clawem na Qck+, bardzo zadowolony. Wytrzymałość przycisków do 30mln kliknięć mówi sama za siebie :P . Śmiało mogę polecić takie zestawienie.
Odpowiedz
#5
też polecę rivala, mam dłoń 19 cm, wcześniej miałem zowie fk1, ale teraz też jest elegancko, dodam, że kupiłem białego i jest świetny.
Odpowiedz
#6
Na rivalu to jest rival-grip, myszka sama nakaże własne ułożenie :D :P ale jak mówię duże dłonie lubią rivale ^^ jedyny problem to wiadomo ta guma na bokach, ale jako plus weź pod uwagę, ze jak zacznie schodzić to oddasz na gwarancje i nowego CI dadzą ^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.