• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gryzoń do 150zł pod głównie CS:GO
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: a4tech x747
    jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400dpi w CS:GO, 800 dpi po pulpicie
    czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska(2 w CS:GO)
    czułość w Windows: 6/11
    czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie posiada
    ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 50 cm
    w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
    jaką masz obecnie podkładkę: SS QCK
    ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): główne+dwa boczne+scroll
    twój budżet: 150 zł
    jaki chwyt stosujesz: palmo-claw
    jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
    jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
    jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): +-19,5 cm
    jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
    czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
    czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: wystarczy, że będzie 400/800dpi
    co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:
    Obecna myszka mi pasuje, możliwe, że do mojej dłoni jest trochę za mała, jednak gra mi się wygodnie. Niestety mój a4tech(ma ok. 3-4 lata) powoli zaczyna się zużywać. Wyraźnie czuć różnicę między kliknięciem lewym i prawym przyciskiem plus przycisk zmiany DPI przestał działać
    czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
    uwagi (np. co do wyglądu myszki): nowa myszka musi być optyczna
    Swoją uwagę głównie skupiam na myszce CM Storm Alcor. Wydaje mi się mieć podobny kształt do mojego obecnego a4tech'a. Pogrywam praktycznie codziennie, ale wyłącznie dla rozrywki, dlatego wydaje mi się, że dokładanie do 250 zł, żeby kupić coś od Zowie, lub za 200 zł SS Rival'a jest trochę bezsensowne. Chyba, że NAPRAWDĘ warto?? Dodam, że w Rival'u odstrasza mnie trochę kształt(głównie wąski przód). Dodatkowo myszką operuję po małej podkładce(32cm szerokości) i podczas gry wykonuje nią szybkie ruchy(50cm/360). Czy w podanej wyżej kwocie znajdę coś lepszego niż Alcor? Może myszkę symetryczną zamiast profilowanej? Czekam na propozycje.
Odpowiedz
#2
Jeżeli rzeczywiście nie grasz zbyt dużo i raczej czysto funowo to taki Alcor powinien w 100% wystarczyć. Do 150 zł nie masz byt wielu opcji, możesz jeszcze popatrzeć na inne a4techy (w sumie tylko A9) a jak symetryczną to ewentualnie Cougar 250M (ale nie wiem jak skalibrowali tam tego A3050).
Odpowiedz
#3
A czy CM nie zamierza przypadkiem wypuścić myszki na PWM3310? Gdzieś w internecie wyczytałem takie pogłoski.

edit@
Gram codziennie, ale własnie dla fun'u.
Odpowiedz
#4
Wiesz, pewnie kiedyś wypuści taką myszkę, ale kiedy to będzie tego nikt nie wie. Alcor jest właśnie trochę podobny do tego a4techa więc powinien Ci wystarczyć. Czy warto dopłacać? - i tak, i nie. Pod palmo claw gripa być może wolałbyś właśnie coś symetryczngo i tu np. mógłbyś dołożyć do Zowie ZA12 (na allegro za 230 złz podkładką widziałem). Raz, ze sam się przekonasz jak to jest z droższymi myszkami, dwa powinna tak, czy siak wystarczyć do wszystkiego co robisz, a i szybko nie powinna się popsuć.
Odpowiedz
#5
Jednak troche szkoda mi dokładać dodatkowej stówki na ZA12. Tak poza tym to z zowie chyba raczej bardziej mi przypada FK1 niż seria ZA
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.