• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do cs go i innych fps`ów
#1
-budżet: 730 ale wolałbym kupić coś tańszego
-rodzaj klawiatury: mechaniczna (nie wiem jakie przełączniki)
-czy mam masywne ręce: nie
-czy dużo piszę: czasami ale pisze nonstop
-czy to ma być klawiatura pod gry: tak
-czy chce podświetlenie: tak, fajnie by było rgb ale to nie konieczne ale w sumie nie wiem
-czy chce makra: nie wiem ale mogą być
-czy chce dodatkowe klawisze: obojętnie ale było by fajnie
-czy potrzebuję podpórki: tak
-czy może to być klawiatura typu tenkeyles: nie, musi być numpad bo cały czas miałem i nie mógłbym się przyzwyczaić
-moje uwagi: myślałem nad Razerem BlackWidow Chroma bo już mam 2 produkty razera i myślałem by wszystko zakupić w czasie sprzętu z zielonym logo ale jestem totalnie w kropce i wolę posłuchać rad niż sam rzucać sugestie.
Odpowiedz
#2
akurat przy takim budżecie nie kupowałbym blackwidowa...

Jak bym Ci zaproponował klawkę na Kailh Brown, bardzo uniwersalne i wtedy masz do wyboru b. fajną Tesoro Lobera Supreme lub jak wolisz bardziej zaawansowane podświetlenie to Lobera Spectrum (są makra, 3 przyciski pod spacją).

ewentualnie taką w 100% pod gry Corsair K70 RGB na MX Red (brak makr i dodatkowych przycisków).

z dodatkowymi przełącznikami, ale tylko z czerwonym podświetleniem to warto brać Gamdias Hermes Ultimate na MX Brown (makra, b. dużo dodatkowych przycisków).
Odpowiedz
#3
(09-19-2015, 03:12 PM)Hya napisał(a): akurat przy takim budżecie nie kupowałbym blackwidowa...

Jak bym Ci zaproponował klawkę na Kailh Brown, bardzo uniwersalne i wtedy masz do wyboru b. fajną Tesoro Lobera Supreme lub jak wolisz bardziej zaawansowane podświetlenie to Lobera Spectrum (są makra, 3 przyciski pod spacją).

ewentualnie taką w 100% pod gry Corsair K70 RGB na MX Red (brak makr i dodatkowych przycisków).

z dodatkowymi przełącznikami, ale tylko z czerwonym podświetleniem to warto brać Gamdias Hermes Ultimate na MX Brown (makra, b. dużo dodatkowych przycisków).


Prawda: mam 350zł które dałem za deathaddera można przeboleć ale 700zł za klawiaturę to przesada. chciałem spytać o logitecha g910, qpad mk-85, tesoro durandal ultimate, qpad mk-85 ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.