• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A4TECH Bloody B254
#1
Witam, zastanawiam się nad zakupem klawiatury A4TECH Bloody B254 http://www.bloody.com/en/productsKEY.php?pid=11&id=63.
Posiada ona 4 mechaniczne przełączniki optyczne WSAD. Gram głównie w gry FPS - CSGO, BF4 itd.

Ta klawiatura z tego co widzę to nowość na rynku. Warto nabyć? Cenowo zachęca, jakieś 130 zł, zawsze to nie 250-400 jak za zwykłą mechaniczną :P

btw... może jest w planach jej recenzja na portalu test-gear? :D
Odpowiedz
#2
pamiętaj, ze ona my TYLKO 4 takie przełączniki, co moim zdaniem nie jest za fajne rozwiązanie, bo podczas pisania całą reszta ma inny feeling. Czyli to jest zwykła membranówka z 4 inaczej klikającymi się przełącznikami ;) Moze kiedyś będzie reca :P Myślimy tak samo załatwić w przyszłości AL90, to kto wie czy i takiej klawy by się nie sprowadziło.
Odpowiedz
#3
Fajnie by było gdybyście zobaczyli czy warto kupić klawiatury i myszki a4techa z "optycznymi" klawiszami/przyciskami ..
Kiedyś miałem na nie ochotę i chciałbym zobaczyć je w akcji ;p
Odpowiedz
#4
Myślę, że idzie się pewnie przyzwczaić, zawsze to jakaś alternatywa nisko budżetowa :D Dla graczy FPS ta liczba przycisków będzie wystarczająca.

Osobiście uważam, że całkiem nieźle wygląda no i jak już wspomniałem cenowo zachęca :P
Odpowiedz
#5
Dołącze się do tematu. Warto czy nie ? Zastanawiam się między tą a Cougarem 200k. Do tego a4techa przekonują mnie te 4 mechaniczne przyciski no i niski czas reakcji, ale to chyba tylko taki pic na wodę.
Odpowiedz
#6
imo to cougar 200k wygląda ciekawiej, o ile lubi się nożycowe przełączniki
Odpowiedz
#7
Lubię nożycowe, teraz pytanie, czy czekać na Cougara czy zaryzykować i brać tego a4techa? W takim przedziale cenowym to raczej żadnej różnicy nie ma, lecz znowu odstrasza mnie brak recenzji B254.
Odpowiedz
#8
Bo Bloody 254 to nowość, na procpu pojawiła się dosłownie parę dni temu :P

Jeśli lubisz klasyczny wygląd, jeszcze możesz zobaczyć Bloody 120, jest dużo recenzji na YouTube, polecam kanał YouTubera Paveł, według mnie najlepsza recenzja.

http://www.bloody.com/en/productsKEY.php?pid=11&id=27 z tego co wyczytałem, czas reakcji tej klawiatury wynosi 1ms, więc całkiem dobry wybór.
Odpowiedz
#9
Tak w ogóle to Cougara 200K jeszcze nie ma z układem US w sklepach. Podobno z miesiąc jeszcze trzeba czekać, pewnie zamówień będzie sporo na nią.
Odpowiedz
#10
Lepiej wziąć tą klawiaturkę B254 od Bloody z optycznymi przełącznikami, reszta ma niestety takie jak standardowe klawiatury czy lepiej kupić Bloody B120, która działa podobno z czasem reakcji 1ms? :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.